Erkekler Dekolteli Giyinen Kadınlardan Hoşlanır mı?

Bu soruyu olgun bir erkeğe sorduğunuzda net bir cevap alırsınız; “nikahlı karısı değilse hoşlanır”. Erkeklerde bulunan kıskançlık, sahiplenme ve namus görgüsü hayatındaki kadının davranışlarından, oturup kalkmasına, bakımından, giyimine kadar her şeyi en ince ayrıntısına kadar didiklemesine sebep olur. Bu nedenle erkekler dekolte giyen kadınlardan hoşlanır mı sorusuna cevap verirken kadının erkeğin hayatında ne kadar önemli olduğuna dikkat etmeliyiz.

erkekler-dekolteden-hoslanir-mi

Öncelikle kadınların bilmesi gereken en önemli şey; bir erkeği hayatınıza katmak için önce dikkatini çekmiş olmanız gerek. Size dikkat etmeye, önemsemeye başladığında ise sizi dış dünyadaki herkesten kıskanacaktır. Dikkat çekmek derken mini etekler, abartılı makyaj, dekolte kıyafetlerden oluşmuş bir plan düşünüyorsanız o erkeğin hayatında fazla kalıcı olmayı düşünmeseniz iyi edersiniz. Çünkü sizi böyle sevmiş bir erkek ya ilerde değiştirmeye çalışacaktır ya da sizinle kısmi süreli bir gönül kaçamağına girmiştir. Dekolte giyen kadınlar denince bulunduğu ortama göre de farklılık göstermektedir. Plajda kot pantolonla durmanız gerekmez mesela ya da arkadaşlarınızla normal bir kafeye gittiğinizde eteklerinizi çekiştirmemeniz gerek.

kadinlarda-dekolte

Erkekler kadınından ne bekler?; erkekler kadınlardan kadınların de erkeklerden beklediği gibi sırtlarını yaslayacak, güvenecek, anlayış ve saygı gösterecek davranışları ile onu utandırmayacak bir insan isterler. Bu sebeple sizde çevrenizden görmüşsünüzdür ki erkekler dekolte giyen kadınlardan hoşlanır mı sorusu erkeği utandırmayacak kadar dekolteden hoşlanır ve abartılı giyim tarzına müsaade eden erkeklerin geneli o kadını belli bir süre yalnız kalmamak için tercih ediyordur. Ben şahsen söyleyebilirim ki eğer bir erkek gerçekten dekolte giyen kadınını hayatının tamamında bu şekilde kabul edebiliyorsa ya gerçekten çok rahat bir insandır ki bence çok rahat bir insan kişinin hayatında da kendi hayatında pek iyi bir kişilik sergileyemez ya da o kadına çok güveniyordur ki bence bu kadar büyük bir güveni kadın hakketse de kimse hayatına kattığı kadına başkalarının iç geçirmesine müsaade etmeyecektir.

 

No Comments

Be the first to start a conversation

Leave a Reply

  • (will not be published)