Erkekler İçin Bermuda Modelleri Erkekler İçin Bermuda Modelleri
Yaz aylarının gelmesiyle ısınan havalara istinaden kışlık kıyafetlerin yerini yazlık kıyafetler; şortlar, elbiseler, bermuda pantolonlar ve tişörtler almaya başladı. Kadınlar için yaz ayları giyim... Erkekler İçin Bermuda Modelleri

Yaz aylarının gelmesiyle ısınan havalara istinaden kışlık kıyafetlerin yerini yazlık kıyafetler; şortlar, elbiseler, bermuda pantolonlar ve tişörtler almaya başladı. Kadınlar için yaz ayları giyim kuşam konusunda birçok alternatif barındırırken erkekler için bu durum biraz daha kısıtlı kalmaktadır. Günümüz modasında farklı alanlarda yerini alan şortlar ve bermuda pantolonlar beraberinde kullanıldığı gömlek, tişört, ceket ve ayakkabı kombinler ile her ortamda kullanılmaya başlanmıştır. Günlük hayatta, davet ve kokteyllerde, düğünlerde çokça karşımıza çıkmaktadır. Biz de bu yüzden erkekler için bermuda pantolonlar ile oluşturulan çeşitli alternatifleri bir araya getirdik.

Bermuda Pantolon Nedir?

Bermuda pantolon diz kapağının altında ya da üstünde biten kısa pantolonlara verilen isimdir. Erkekler için farklı alternatifler oluşturmaya yardım eden bermuda pantolonlar bermuda şort ve bermuda kapri olarak iki farklı şekli bulunmaktadır.

erkek-bermuda-kapri.jpg

Erkek Bermuda Kapri Nedir?

Erkek bermuda kapri, ayak bileği ile diz kapağı arasındaki uzunluğa sahip pantolonlardır. Yaz aylarında erkeklerin tercih ettiği bermuda kapriler farklı ortamlarda farklı kombinler ile denenebilir. Çoğunlukla günlük hayatta kullanım için kot, keten ve kanvas kumaştan üretilen bermuda kapriler farklı renklerde tişört, gömlek ve ayakkabılar kullanılarak yaz mevsimi için rahat bir tercih olabilmektedir.

erkek-bermuda-sort.jpg

Bermuda Şort Nedir?

Erkek bermuda şort, bermuda kapriye oranla daha kısa olup diz kapağı yukarısında biterken günlük yaşamda, hatta takım elbiselerde bile kullanılabilmektedir. Son yıllarda düğünlerde ve davetlerde çok sık karşımıza çıkan bermuda şortlu takımlar erkekler arasında popülerliğini giderek arttırarak şıklık yarışında ilk sıralarda yer almaktadır.

Bermuda pantolonları istediğiniz her yerde farklı ürünlerle kombin yapabilir ve bulunduğunuz ortamda tüm bakışları üzerinize toplayabilirsiniz. Yaz aylarını hem rahat hem de şık geçirmek sizin elinizde.

bermuda-pantolon-modelleri.jpg

daha önceden yorum yapılmamış.

ilk yorumu siz yapın.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir