Erkekler İçin Telefon Uygulamaları Erkekler İçin Telefon Uygulamaları
ERKEKLER İÇİN TELEFON UYGULAMALARI Teknoloji devrini yaşadığımız bu dönemlerde elimizden düşürmediğimiz akıllı telefonlarımız bize hayatı kolaylaştıracak önemli seçenekler sunuyor. Özellikle erkeklere özel seçenekler sunan... Erkekler İçin Telefon Uygulamaları

ERKEKLER İÇİN TELEFON UYGULAMALARI

Teknoloji devrini yaşadığımız bu dönemlerde elimizden düşürmediğimiz akıllı telefonlarımız bize hayatı kolaylaştıracak önemli seçenekler sunuyor. Özellikle erkeklere özel seçenekler sunan telefon uygulamaları yoğun iş temposu ve günlük hayatın uğraşları içinde gözden kaçan detayları yakalamanızı ve size zaman kazandırmayı sağlıyor. Erkekler için telefon uygulamaları mercek altına alındığında öne çıkan seçenekleri şu şekilde sıralayabiliriz.

erkeklere-ozel-telefon-uygulamalari

FATURA TAKIP UYGULAMASI

Erkelerin en sık karşılaştıkları sorunlardan biri olan fatura takip işlemleri akıllı telefon uygulamaları ile pratik bir işlem haline geliyor. Hep son güne kalan ve zaman zaman da cezai işleme maruz kalan faturalarınızdan FATURATAKIP ile kurtulabilirsiniz. İOS mağazasında 4.29 TL ücreti olan bu uygulama faturanızı ödeyip ödemediğiniz, aylık gider kalemleriniz gibi muhasebe işlerinize çözümler üretebilirsiniz.

telefon-uygulamalari

GRILLTIME

Her erkeğin vazgeçilmezlerinden olan mangal aktivitesi GRILLTİME ile hatasız ve eğlenceli bir hale geliyor. Sevdiğiniz insanları ve arkadaşlarınızı mangala davet edip etleri yakıp ya da istenen kıvamda pişiremeyip istenmeyen durumlarla karşılaşabilirsiniz. Bu duruma çözüm üreten GRILLTIME  anbean ne yapacağınız söyleyerek mangal aşamaları zamanlamanızı tam doğru olarak bildiriyor. İOS mağazasından 1.99 Dolar ödeyerek bu uygulamayı edinebilirsiniz.

erkekler-için-telefon-uygulamalari

POCKET

Erkekler için telefon uygulamaları arsında yer alan POCKET uygulaması da hayatınızı kolaylaştıran çözümler sunuyor. İnternette haber ya da makale okurken ani bir işiniz çıktığında okuduğunuz yazının yarım kalmaması için bu sayfaları kaydeden uygulama, boş vaktinizde dönüp tekrar yazıyı okuyabilmenizi sağlıyor.

pocket-telefon-uygulamasi

 MAİLTRACKER

Ofis içinde erkekler için telefon uygulamaları kategorisinde yer alan MAILTRACKER mail yolladığınızda sıkıcı bir şekilde cevap gelmesini beklemenize çözüm sunuyor. size cevap gelme süresini değiştirmese de gönderdiğinizi mailin okunduğunu size bildirme özelliği olan uygulama iletişim sürecinizde size daha detaylı bir işlem sağlıyor.

Editor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir