Erkekler İçin Yazın Vazgeçilmezi Chino Pantolon Erkekler İçin Yazın Vazgeçilmezi Chino Pantolon
Yaz aylarının gelmesi ile birlikte sıcak havalar kendisini hissettirmeye başladı. Hava sıcaklığı arttıkça siz erkekler de doğal olarak rahat hareket edebileceğiniz kıyafetler giymek istiyorsunuz.... Erkekler İçin Yazın Vazgeçilmezi Chino Pantolon

Yaz aylarının gelmesi ile birlikte sıcak havalar kendisini hissettirmeye başladı. Hava sıcaklığı arttıkça siz erkekler de doğal olarak rahat hareket edebileceğiniz kıyafetler giymek istiyorsunuz. Kadınların kıyafet seçenekleri erkeklere nazaran daha geniş olduğu için daha avantajlı durumdadırlar.

chino-pantolon-modelleri-tarzi

Chino pantolonlar günümüzde oldukça yaygın bir konuma gelmiştir. 19. Yüzyılda Fransız ile İngiliz ordusu için üretilmiş olan bu pantolonlar zamanla sivil hayatta da yaygın olarak kullanılır hale gelmiştir. Chino pantolonların görünüşü keten pantolonları andırsa da siz erkeklerin hem rahat hareket etmenize yardımcı olur hem de şık bir görünüm kazandırır. Chino pantolonların ilk üretildiğinde gri, hardal sarısı gibi koyu renkleri bulunsa da artık günümüzde renk çeşitleri genişlemiştir. Böylelikle istediğiniz her renge ulaşmanız mümkün. Bu pantolonları birçok kıyafet ile kombin yaparak bütün gözleri üstünüze toplayabilirsiniz. Mesela Chino pantolonunuzun üstüne polo yaka bir tişört giydiğiniz taktirde hem doğru hem de tarz bir seçim yapmış olursunuz. Böylelikle girdiğiniz her ortamda şıklığınız dikkat çekecek ve parmakla gösterileceksiniz. Kıyafet kombini yaparken renkleri doğru seçtiğinize ve ufak detaylara dikkat ettiğiniz taktirde bu pantolonları en sade tişört ya da gömleklerle bile tamamlayabilirsiniz. Bir taş bileklik bile doğru bir renkle kombin yapıldığında Chino pantolonlarınızla bir uyum içerisinde olacaktır.

lacivert-chino-pantolon-modelleriBu yıl erkekler arasında tarz olan ve kullanımı çok yaygınlaşan Chino pantolonlar yazın en çok tercih edilen pantolonlarından biri oldu. Yazın en çok tercih edilen parçalarından biri olarak bu pantolonlar bir kol saatiyle bile kombin yapılabilir. Yeter ki renk uyumuna dikkat edin. Eğer bir Chino pantolonuna sahip değilseniz hemen bir mağazaya giderek kendinize bu rahat ve şık pantolonları satın almalısınız.

Editor

daha önceden yorum yapılmamış.

ilk yorumu siz yapın.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir