Erkekler İlişkide Neye İhtiyaç Duyar? Erkekler İlişkide Neye İhtiyaç Duyar?
Erkekler İlişkide Neye İhtiyaç Duyar? Uzun sürmesi amaçlanan her ilişkide ihtiyaç duyulan bazı etmenler kesin olarak bellidir. Erkek ya da kadın olarak ayırt edilemeyecek... Erkekler İlişkide Neye İhtiyaç Duyar?

Erkekler İlişkide Neye İhtiyaç Duyar?

Uzun sürmesi amaçlanan her ilişkide ihtiyaç duyulan bazı etmenler kesin olarak bellidir. Erkek ya da kadın olarak ayırt edilemeyecek ilişki çıkmazlar değiştirilemez bir gerçek olarak her ilişkinizde karşınıza çıkacaktır. Bu nedenle erkekler ilişkide neye ihtiyaç duyarlar dendiğinde birçok etmenin yanında erkekler için ayırt edeceğimiz çok ta şey yok.

erkek-ve-erkek-dünyasi

Sadakat; her ilişkide sadık olmak en önemli etmendir. Sadakat olmayan bir ilişki batma tehlikesi olan bir gemidir sadece. Erkek ya da kadın olarak ayırt edilecek bir şey olmasa da ülkemizdeki genel yargıya dayanarak söylüyorum kadınlar erkekler kadar aldatma konusunda normal görülebilecek bir durumda değillerdir. Erkekler için elinin kiri olan şeyler kadın için alnının lekesi olabilir.

Hoşgörü ve anlayış; erkeklerin en büyük korkusu ciddi bir ilişkiye başladıklarında erkek arkadaşları ile bile rahat rahat görüşemeyecek olmaları ve bu sebeple alay konusu olacaklarıdır. Erkekler de kadınlar gibi hemcinsleri ile konuşmak dertleşmek isterler. Erkeklerin ilişkide ihtiyaç duydukları hoşgörü sağladıkları güvenle doğru orantılı olsa da her ilişkide olması gerekendir.

erkek-ve-ilişki

Cinsellik; cinsellik her ilişki için farklı boyutlarda olabilir. Kimileri el ele tutuşmak kimileri için yatak muhabbetleri cinselliktir. Her ilişkide iki kişinin birbirlerine olan duygusal yönelmelerinin ulaştığı son nokta olan cinsellik erkeklerin ilişkide ihtiyaç duydukları en önemli noktalardan biridir.

erkekler-neye-ihtiyac-duyar

Eğlence; iş toplantısında gibi bir ilişkiyi kimse istemez. Kendinizi dağıtırcasına eğlenmek, delilikler yapmak, uyum sağlamadığınız uyku saatleri, planlanmayan yemekler, birlikte film izlemek hatta dedikodu yapmak. İlişkinizi eğlenceli hale getirecek her şey ilişkinizin ihtiyacı olan şeyler arasında yer almaktadır.

Saygı; saygı bir ilişkide olmazsa olmazdır. Üzüntüsüne, kederine, mutluluğuna, sinirine, depresyonuna, kilo almasına ya da sorumluluklarını unutmasına her şeyine bir müddet saygı göstermek zorundasınız. İlişkiler sabrettiğiniz şeylerin bütünüdür. Tekrar edilen davranışlar ise bir süre sonra alışkanlığa dönüşür. Orta noktayı bulmaya çalışın.

Editor

daha önceden yorum yapılmamış.

ilk yorumu siz yapın.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir