Erkekler İlk Buluşmada Neye Dikkat Eder ? Erkekler İlk Buluşmada Neye Dikkat Eder ?
İlk buluşmada erkeği etkileme yolları arayan kadınlar bazen bu konuda hatalar yapabilmekteler. Bazen aşırı bakımlı olmak veya çok fazla rahat olmak erkekler için itici... Erkekler İlk Buluşmada Neye Dikkat Eder ?

İlk buluşmada erkeği etkileme yolları arayan kadınlar bazen bu konuda hatalar yapabilmekteler. Bazen aşırı bakımlı olmak veya çok fazla rahat olmak erkekler için itici bir tepkiye yol açabilir. Peki ilk buluşmada erkekler nasıl etkilenir? Ya da erkekler kadınlarda neye çok dikkat eder?

Tarzınızı Yansıtın

ilk-bulusma

Yeni başlayan bir ilişkide zaman zaman çiftler kendilerinde daha farklı bir tarzı kabul ederler. Aslında olmaları istedikleri rol modeller üzerinden hareketle kendilerine yeni bir tarz yaratmaya çalışırlar. Oysa kendi tarzlarını yansıtmaları daha olumlu etkiler bırakacaktır. Erkekler kadınlarda neye çok dikkat eder sorusunun büyük bir kısmını kendi gibi olmak ve kendi tarzını ortaya koymak kriterinden geçmektedir.

Saçlar Güzelliğin Yarısıdır

Yeni başlayan ilişkilerde, aşkın bağını kurmak ve çiftler arasında yakınlığın artmasında en önemli unsur şüphesiz, güzellik, çekicilik ve doğallıktır. İlk buluşmada erkekler nasıl etkilenir sorusunun en hızlı cevabı güzellik ve çekicilik olacaktır. Bu nedenle kadınlar için ilk güzellik unsuru saçlardan geçmektedir. Çünkü saçlar güzelliğin ve çekiciliğin en önemli göstergesidir.

Makyaj ve Bakım

Kadınların bir kısmı ilk buluşmada erkeği etkileme yolları içerisinde fazlaca hata yaparlar. Bunların başında da şüphesiz aşırı makyaj gelmektedir. Aşırı makyaj ve fazlaca yapılan bakım ters bir intiba uyandırır. Erkek, kadının kendine güvenmediğini ve makyajla bunu örtmeye çalıştığını düşünür. O nedenle özellikle ilk buluşmada fazla makyaj yapmadan, günlük bakımla karşılarına çıkmak daha doğal ve samimi bir hava yaratacaktır.

kafede-bulusma

Güzel Koku

İster bir mekan olsun ister bir kişi olsun güzel koku ilk intiba için hayli önemlidir. ilk buluşmada erkekler nasıl etkilenir veya erkekler kadınlarda neye çok dikkat eder sorusuna yanıt verirken, güzel kokmak olmazsa olmazlar arasındadır. Duyguların ve hislerin güzel hatırlanması için koku son derece önemlidir. Çok güzel ve bakımlı giyinmiş, düzgün konuşuyor ve kendinize güveniyorsunuzdur. Ancak etkileyici ve güzel kokmuyorsanız, ne yazık ki kaybetmişsiniz demektir.

Konuşma ve Üslup

Bir erkeği ilk buluşmada etkilemek için güzel ve alımlı görülmenin yanında mutlaka edilen sohbetin de önemi olacaktır. Konuşurken, karşısındakini de dinleyen, söz hakkı veren, anlayan ve cevaplayan, hatta biraz zekice espriler yapan bir kadın, erkeği etkilemiş demektir. Çok kendini beğenen ve güvenen kadınlar erkekler tarafından itici bulunabilir.

Editor

daha önceden yorum yapılmamış.

ilk yorumu siz yapın.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir