Erkeksen Gel
Erkeklerde 2016 Gömlek Modası Erkeklerde 2016 Gömlek Modası
ERKEK GÖMLEK MODASI 2016 Erkeklerin en özgün ve klasik giysilerinden gömlekler, mevsimsel ve dönemsel olarak oldukça farklı modaların etkisinde kalmış ve tarz olmuş kıyafetlerdir.... Erkeklerde 2016 Gömlek Modası

ERKEK GÖMLEK MODASI 2016

Erkeklerin en özgün ve klasik giysilerinden gömlekler, mevsimsel ve dönemsel olarak oldukça farklı modaların etkisinde kalmış ve tarz olmuş kıyafetlerdir. Bu giysiler oldukça resmi davetlerde giyilenlerinden spor kıyafet tarzı dahilinde kullanılanlara kadar birçok fazla çeşide sahiptir. Erkek gömlekleri klasik tarzlarıyla her dönem vaz geçilmez olurken, klasik tarzın haricindeki modelleri de oldukça fazladır.

erkek-gomlek-trendleri

Erkek Gömlek Çeşitleri

Takım elbise içine giyilen genelde beyaz veya mavi renkli düz modellerden başlayarak oldukça farklı modellerde gömlekler mevcuttur. Yakasız modellerden, frak içine giyilenlerine, smokin modellerine kadar pek çok türünü görmeye alışık olduğunuz gömlekler genelde pamuklu kumaşlardan yapılsa da, günümüzde farklı elyaf türlerinden çekilmiş iplikler ile dokunmuş gömlek kumaşları mevcuttur.

erkek-gomlek-modasi

Kış ayları için tasarlanmış kalın kumaştan desenli oduncu gömleklerinden, kot kumaşından yapılan jean gömleklere oldukça farklı kumaş uygulamalarına şahit olmaktayız. Erkek gömlek modelleri arasında genellikle klasik düz renkli olanları hemen her yıl revaçtadır. Bunun dışından modaya bağlı gelişen renkler ve desenler de oldukça yaygındır. Çizgili gömlekler, ekose desenli gömlekler, düz ve armalı gömlekler, spor modeller, yaka veya düğme yerleri farklı renkte ve düğmeleri değişik şekillerde gömlekler oldukça sık rastlanan modellerdir. Kol düğmesine uygun modeller de yine bilinen en önemli gömlekler modellerdendir.

2016-erkek-gomlek

2016 Erkek Gömlekleri

2016 yılı modellerine göz atıldığında oldukça karma bir yönelim tespiti yapmak mümkündür. Düz modellerden üzerlerinde büyük armalar olan modellere kadar desensiz tek renkli modeller her zaman olduğu gibi koleksiyonlarda yer buluyor.

erkek-gomlek

Ekose desenler de birbirine uyumlu renkler kadar kontrast renklere de rastlanıyor. 2016 Erkek gömlek modelleri arasında slim fit ton sür ton ekoseler oldukça yaygın görünüyor. Renklerde oldukça geniş bir yelpaze seçilmiş.

Editor

  • Zafer

    29 Şubat 2016 #1 Author

    gayet başarılı kombinler var

    Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir