Erkeklerde Ayakkabı-Kemer Uyumu
Erkeklerde Ayakkabı Kemer Uyumu Erkeklerde Ayakkabı Kemer Uyumu
Geçmiş senelere oranla, son yıllarda erkekler bakımına ciddi önem veriyor. Hatta kızların çoğunluğunun yaptırmadığı manikür, medikür gibi bakımları da yaptıranlar çok fazla. Bu kadar... Erkeklerde Ayakkabı Kemer Uyumu

Geçmiş senelere oranla, son yıllarda erkekler bakımına ciddi önem veriyor. Hatta kızların çoğunluğunun yaptırmadığı manikür, medikür gibi bakımları da yaptıranlar çok fazla.

erkek-ayakkabi-kemer-kombin.jpg

Bu kadar bakıma özen göstermek kızların dikkatini çekmek konusunda da önemli unsurlardan biri. özellikle erkeklerin işe giderken tercih ettikleri yöntem olan grand tuvalet, uyumlu kombinlerle çok şık ve göz alıcı bir hale gelmektedir.

Nasıl Giyinelim?

Erkek ayakkabı kemer takımı, en çok kombinleme yöntemlerinden biridir. Güzel parçalar seçilir, iyi renklerle bir araya getirilirse kişiyi çok çekici hale getirebilir. Erkek ayakkabı kemer kombin, çok kolay bir şekilde yapılmaktadır. Bunların yanına cüzdan, saat, bileklik gibi aksesuarlarla da uyumlu bir şekilde yapılırsa harika bir görünüş sağlanır. Bu kombin seçeneklerine örnek olarak; mavi bir takım elbisenin üzerine takılmış açık kahve bir kemer ve bununla aynı renkte bir ayakkabı buna uyan süet kayışlı çarpıcı bir saat, aynı renkte kullanılan bir cüzdan tamamen bir tabloyu tamamlamış gibi olur. Bu kombin çeşiti sadece grand tavalet için geçerli değildir.

erkek-ayakkabi-kemer-set.jpg

Günlük giydiğiniz spor bir kıyafetle de aynı uyumu yakalayabilirsiniz. Şuan en çok dar kesim vücudu saran kumaş pantalonların üstünde takılmış deri kayışlı kemerler ve bunların altına yeni model Oxford ayakkabılar tercih edilirse düzgün ve özenli bir görünüşe sahip olabilirsiniz.

tarz-erkek-ayakkabi-kemer-2017.jpg

Erkek tarz giyim modelleri günümüzde çok fazla çeşite ulaşmaktadır. Arzu edilene göre düşük bel, yüksek bel, dar kalıp, klasik olmak üzere bir çok pantolon çeşiti bulunmaktadır. Bu çeşitleri destekleyecek gömlek, tişört çeşitleri de oldukça fazladır. Bu çeşitlere uyacak ve kişinin giyim zevkini daha çok geliştirecek yeni aksesuarlar ve göz dolduracak modeller düzgün kullanıldığında kişiyi hem çekici hem de çok zevkli bir hale getirebilir.

daha önceden yorum yapılmamış.

ilk yorumu siz yapın.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir