Erkeksen Gel
Erkekler için Bileklik Modelleri Erkekler için Bileklik Modelleri
Erkeklerde son yıllarda görülen bileklik modelleri bayanların tercihleri ile örtüşmüş gözüküyor. Ayrılan tek yönü taşlı ve parıltılı detayların görülmemesi. Erkek bileklerinde kullanılan modeller koyu... Erkekler için Bileklik Modelleri

Erkeklerde son yıllarda görülen bileklik modelleri bayanların tercihleri ile örtüşmüş gözüküyor. Ayrılan tek yönü taşlı ve parıltılı detayların görülmemesi. Erkek bileklerinde kullanılan modeller koyu renklerden meydana geliyor.

bileklik

Erkeklerde Bileklik Modelleri

 

Deri modellerin daha sık tercih edildiği bileklikler erkeklerin ruhunu dışarı yansıtıyor. Kahverengi ve siyah renklerde seçilen deri bileklikler bazen çelik detaylarla hareketlendiriliyor.

Erkek bileklik modellerinde 2013 yazında görülen renkli ve ip detaylardan oluşan modellerde erkeklerin tercihlerini oluşturmaya devam ediyor. İp bileklerin en iyi tarafı hem ücretinin cüzi olması hem de değişik renkteki kıyafetlerinizle uyum sağlamasıdır.

Kalın deri bileklikler daha çok özgür yaşam tarzını benimseyen erkekler tarafından kullanılıyor. Kalın deri bilekliklerin modası ne kadar geçse de hala kullanan erkekler mevcut. Başını alıp istediği yere giden bir erkeği tasvir eden bu bileklikler cool erkeklerin aksesuarlarının başında geliyor.

Örgü şeklinde ve denizci düğümü şeklinde tercih edilen deri bileklikler, hem şekil hem de bilekliğin yapılış malzemesine önem veren erkekler tarafından kullanılıyor. Sadelik isteyen erkekler tek sıra halinde ve deri kordonlardan oluşan bileklikleri kullanıyorlar.

admin

No comments so far.

Be first to leave comment below.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir