Erkeklerde Blazer ve Spor Ceket Kullanımı Erkeklerde Blazer ve Spor Ceket Kullanımı
Stil sahibi ve zeki bir adamın gardırobunun olmazsa olmazları blazer ve spor cekettir. Hemen her konuda imdadınıza yetişebilecek olan bu kilit ve klasik parçalar... Erkeklerde Blazer ve Spor Ceket Kullanımı

Stil sahibi ve zeki bir adamın gardırobunun olmazsa olmazları blazer ve spor cekettir. Hemen her konuda imdadınıza yetişebilecek olan bu kilit ve klasik parçalar ile zamansız ve stil sahibi bir portre çizmeye hazır olun.

Sizler için spor ve blazer ceket kombinleri seçeneklerini derledik.

O Her Zaman Zamansız!

Klasik ama etkili bir iz bırakmak için ilk tercihiniz blazer ceketten yana olmalıdır, ister genel müdüre yapacağınız sunumda olumlu bir izlenim bırakmak için dilerseniz de ilk buluşmanın unutulmazlığını pekiştirmek için, tercih size kalmış. Ama her iki durumda da ortamın kurtarıcısının blazer ceket olacağı bir gerçek.

erkek-blazer-ceket-kombinleri

Hem Bu Kadar Şık Hem de Bu Kadar Asi

Bu klasik parça ile nasıl farklı görünebilirim derseniz, David Beckham’ın stilinden ilham alabilirsiniz. Bu kadar şık bir erkek blazer ceket ile bu kadar asi ve havalı durabilmek için onun adımlarını takip etmekte fayda var.

1. Kot Gömlek Farkını Hissedin

Klasik gömleklerden sıyrılın, kot gömleğinizi boğazınıza kadar ilikleyip hem beyfendi hem de gayriresmi olabilirsiniz.

2. Çizgilerinizi Keskinleştirin

Bahar aylarında içine giyeceğiniz çizgili ince bir triko ile bu klasik parçaya romantik bir hava katmış olacaksınız.

blazer-ceket-kombinleri

3. Okulun Asi Çocuğu ile Tanışın

Blazer ceketinizin içine giyeceğiniz kapüşonlu bir sweatshirt ile okulun asi ve yıldız çocuğu olduğunuz zamanlara dönmek o kadar da zor değil…

4. İki Zamansız Biraraya Gelmemeliydik

Blazer ceket ve boğazlı kazak… Bu iki zamansız parça adeta birbiri için yanıp tutuşuyor, bu parçaları beraber kullanıp etrafı ateşe vermeye hazır olun.

5. Sneaker Rahatlığı

Blazer ceketin altına herkes loafer giyebilir, ona yeni bir tarz verecek olan ise kesinlikle sneaker olacaktır. Spor ayakkabılarınızı dolaptan çıkarın ve mükemmel kombinin tadına varın.

Takım Elbise mi?

Ceket diyince aklınıza hala takım elbise geliyorsa acilen gardırobunuzu ve tarzınızı yenilemek için yola koyulmalısınız. Bu sıkıcı ve fazlasıyla iş kokan takım elbise ceketlerini unutun ve gardrobunuzda spor ceketlere yer açın. İnanın pişman olmayacaksınız. Spor erkek ceket kombinimiz incelemeyi de unutmayın!

Editor

daha önceden yorum yapılmamış.

ilk yorumu siz yapın.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir