Erkeklerde Çekici Bir Görünüm Sağlayan Dövme Modelleri Erkeklerde Çekici Bir Görünüm Sağlayan Dövme Modelleri
Birçoğumuz sevdiğimiz isim ve manası olan sembolleri, şekilleri ve resimleri vücudumuzda dövme olarak yaptırmaktayız. Kişisel renk ve tercihlere göre manalı ve göze hoş gelen... Erkeklerde Çekici Bir Görünüm Sağlayan Dövme Modelleri

Birçoğumuz sevdiğimiz isim ve manası olan sembolleri, şekilleri ve resimleri vücudumuzda dövme olarak yaptırmaktayız. Kişisel renk ve tercihlere göre manalı ve göze hoş gelen dövmeler hem estetik açıdan hem de onunla bütünleşik yaşamaktan hoşlananlar kendi zevklerine göre dövme tercih ederken bunu gerçekleştirmektedirler. Bu açıdan bazı erkek dövme modelleri ve anlamları kişiden kişiye farklılık göstermektedir. Her model vücudun farklı bölgelerine yapılarak uyum sağlama ve estetik kazanma açısından farklılık göstermektedir. Kol, bilek, omuz, sırt, boyun ve bacak bölgelerine yapılan farklı erkek modelli dövmeler hoş bir görüntü sağlama açısından hangi bölgeye ne tür dövmeler yapılması da önem kazanmaktadır.

erkek-dovme-modelleri.jpg

Kol Dövmeleri

Kolun içine veya dışına yapılan dövmeler ister isim olsun, ister sembol her zaman yakışabilmektedir. Tarzınıza uygun dövmeyi kol kısmından başlayarak omuza kadar veya küçük bir şekilde kol ile bilek kısmı arasına veya kolun dirsek kısmına anlamlı bir yazıyla da kendinize uygun dövme yaptırabilirsiniz. Erkek kol dövmeleri ve anlamları açısından da önem taşıyacağından kolun görünen tarafına yapılması da dikkat edilmesi gereken bir husustur.

Omuz Dövmeleri

Omuza yapılan dövmelerin yazı olmasından ziyade sembol veya şekil tarzında biraz daha büyük bir dövmenin kaplaması biraz daha hoş gözükebilir. Yapılacak bu tip bir dövme omuzun genişliği ile ilgili de olabilmektedir.

erkek-dovme-modelleri-omuz.jpg

Boyun Bölgesindeki Dövmeler

Buradaki dövmeler ise büyük bir şekilden ziyade biraz daha küçük sembol ve yazılar olması estetik açıdan daha hoş gözükmektedir. Erkek dövme modelleri küçük bir şekilde boyun bölgesine de yapılarak hem boyun bölgesini çok fazla işgal etmemesi açısından daha hoş durması açısından tavsiye edilebilir.

erkek-dovme-modelleri-boyun.jpg

Sırt Bölgesindeki Dövmeler

Sırt bölgesi vücudun çok geniş bir bölümünü kapladığından küçük dövmeler yapılacağı gibi daha geniş resimli ve sembollü dövmeler de yapılabilir.

Bacak Dövmeleri

Bacağa yapılacak dövmeler genellikle bacağın arka kısmına ve yan kısmına yapılmaktadır. Küçük şekil ve semboller yapılması anlamlı bir yazı yazdırılmasındansa daha hoş gözükecektir.

daha önceden yorum yapılmamış.

ilk yorumu siz yapın.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir