Erkeksen Gel
Erkeklerde sokak Stili.. Erkeklerde sokak Stili..
Erkeklerde sokak stili geniş bir konu. Kişiden kişiye değişiklik gösteren zevkler Türkiye’de yeni oturan moda akımları erkeklerin biraz daha özgür olmasını sağladı. Renkli pantolonlar... Erkeklerde sokak Stili..

Erkeklerde sokak stili geniş bir konu. Kişiden kişiye değişiklik gösteren zevkler Türkiye’de yeni oturan moda akımları erkeklerin biraz daha özgür olmasını sağladı. Renkli pantolonlar içinde gördüğümüz erkekleri hala garipsiyoruz yani ben garipsiyorum :) sarı pantolonu bir erkeğe yakıştırabileceğimi de zannetmiyorum. En iyi model giyse ona da belki diyebilirim. Hayatında sarı pantolon giymemiş bir bayanın söylediği sözlerde olabilir tabi bilemeyeceğim :)

Sanırım bu soruların cevapları için biraz sokak tarzını irdelemek lazım. Özelliklede sıcak günlerde sıklıkla renk furyasına tanık olduk. Pembe gömlek giyen erkekler bile özgüvenlerini zedelemeyecek parçaları bir araya getirerek feminen renkleri erkek tarzına göre ayarlayabiliyor. Ne sevindirici bir durum ki; sanırım erkeklerde moda olayını çözmüş durumda :) sokak stilinden birkaç örnek vererek daha görsel çalışalım. Normalde Türkiye’ de örnekleri fazla olmasa da artmaya başladığını görüyorum. Altta verdiğim ilk örnek bizde olsa palyaço zannedip resim çektirmeye çalışırlar :) ama ne yapıyoruz? söylenenlere kulak tıkıyor ve renkleri özgürlükle birleştiriyoruz.

erkek-sokak-stil

 

 

admin

No comments so far.

Be first to leave comment below.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir