Erkeklere Seksi Gelen Sporlar Erkeklere Seksi Gelen Sporlar
Erkelerin seksi bulduğu sporlar nelerdir? Genel olarak sağlıklı olmak amacı güdülerek yapılan sporlar, bazı erkekler tarafından çekici bulunur. Yani spor yapan kadınlar, erkekler tarafından... Erkeklere Seksi Gelen Sporlar

Erkelerin seksi bulduğu sporlar nelerdir?

Genel olarak sağlıklı olmak amacı güdülerek yapılan sporlar, bazı erkekler tarafından çekici bulunur. Yani spor yapan kadınlar, erkekler tarafından ilgi odağı olur. Birtakım spor dalları ise erkeklere göre seksi sporlar olarak nitelenir. Bir bakıma spor yapan kadın demek, sıkı vücutlu kadın demektir. Aynı zamanda bu tarz kadınların kendilerine olan güvenleri de erkekleri cezp eden yönlerden biridir.

Voleybol

Birçok genç kızın oynadığı bu spor dalı, erkeklere seksi gelen sporlar arasında bulunur. Yaz ve kış olarak yapmanızın mümkün olduğu, takım halinde oynanan eğlenceli bir spor çeşididir. Erkekler açısından direk olarak ilgi çekici bulunan voleybol, farklı açılardan cezp edicidir.

seksi-sporlar

Sörf

Hem kadın hem de erkekte seksi görünüm sağlayan, vücut yapısını sergileyen bir spordur. Zor olan bu spor dalında başarı gösteren bir kadın demek, erkeklerin gözünde bir boyut atlamak demek oluyor. Hem denge hem de koordinasyon gerektiren, yapması çok zevkli bir spordur. Kişiye de büyük haz vermesi ile tercih sebebidir.

sorf-seksi-mi

Tenis

Kol ve bacak kaslarını geliştiren ve bu şekilde vücut yapısını güzelleştiren sporlardan biridir. Erkeklerin tenis oynayan kızları izlemeye bayıldığı doğrudur. Tenis tutkunu kadınlar, erkekler tarafından beğenilme konusunda bir adım öndedir. Beğenilen ünlülerin de bu spor dalına ilgi duydukları zaman zaman görülür.

erkekler-ve-spor

Ultimate

Erkeklerin seksi bulduğu sporlar içinde farklı ve çekici spor dalları arasında yerini alan, hakem gerektirmeyen bir spordur. Bir oyundur ve oyunda kişi frizbiyi karşı tarafın sahasına atma çabası gösterir. Erkeklerin ultimate oynayan kızlara karşı ilgisi aşikardır. Özellikle bu alanda başarı göstermeniz demek, onları baştan etkilemeniz demektir. Vücut temasının olmadığı, eğlenceli bir oyun çeşidi ve spor olarak karşınıza çıkar.

2012 USA Ultimate Club Championships Saturiday Action

Editor

daha önceden yorum yapılmamış.

ilk yorumu siz yapın.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir