Erkekleri İtici Yapan Detaylar Erkekleri İtici Yapan Detaylar
Günümüzde erkekler, birçok sosyal ve ruhsal etkenlerle birlikte kendilerine yeni alışkanlıklar kazandırabiliyor. Bunların bazıları karşı cins tarafından çekici bulunurken bazıları ise bir o kadar... Erkekleri İtici Yapan Detaylar

Günümüzde erkekler, birçok sosyal ve ruhsal etkenlerle birlikte kendilerine yeni alışkanlıklar kazandırabiliyor. Bunların bazıları karşı cins tarafından çekici bulunurken bazıları ise bir o kadar itici bulunmaktadır. Sizlerle beraber kadınların erkeklerde itici buldukları davranışlar ve durumları inceleyeceğiz.

  1. Dedikodu Yapmak

Her şeye burnunu sokan, sürekli onu bunu çekiştiren ve insanlarla kafayı bozmuş bir erkek tipi kadınlar için fazlasıyla iticidir. Kuafördeki muhabbetler ile bir erkeğin yapması gereken muhabbetler kesinlikle farklı olmalı. Erkek dediğin biraz oturaklı olur ve nerede ne hakkında konuşacağını iyi bilir.

dedikodu-yapan-erkek

  1. Aşırı Romantik Duygular Beslemek

Neredeyse her kadın, romantik erkekleri sever. Hatta birçoğunun yakındığı durum erkeklerin hiç romantik olmaması. Ancak bu durumunda fazlası, her şeyde olduğu gibi zarar. Kadınlar, aşırı romantik olan erkekleri asla çekemez. Sevgilinize arada bir çiçek alın, şiir yazın,  güzel söz söyleyin. Bunlar tabi ki güzel şeyler ama kendi sınırınızı oluşturmayı unutmayın.

  1. Egoist Olmak

Biraz ego her insana yakışır. Ama bazı erkekler, bu durumu fazla abartmış olsa ki, günümüzde en küçük bir kişisel övgüde “ne kadar egoist bir erkek.” Diye damga yiyebilirsiniz. Her şeyin en iyisini ben yaparım, ben çok iyiyim diye takılmak erkeklerin itici özellikleri arasında. Biraz mütevazı olun. Bazı konularda partnerinizin sizden daha iyi olduğunu ona hissettirin.

  1. Modaya Fazla Uymak

Tabi ki erkeklerin giyimine ve tarzına önem vermesi hoş karşılanır. Ancak bazı durumlarda yine hüsrana uğrayabilirsiniz. Kadınların çoğu, tayt gibi pantolon giyen ya da 5 çeşit aksesuar takıp ortalıkta yürüyen bir erkeği gayet itici buluyor. Ayrıca rengarenk dolaşıp pudra süren erkeklerden bahsetmek bile istemiyorum. Siz siz olun sakın o itici erkek tipi olmayın.

  1. Sakız Çiğnemek

Toplum içinde sakız çiğnemek genel olarak tartışılan bir durum. Toplumun bir kısmı bu durumu hoş karşılarken bazıları ise buna tamamen karşı. Ancak konumuz bir erkek olduğunda genelde herkes hem fikirde oluyor. Sakız çiğnemek ve sakızı aval aval patlatan erkekler, neredeyse bütün kadınlar tarafından itici bulunuyor.

erkekleri-itici-yapan-ozellikler

  1. Karşı Cins İle Fazla Sosyal Olmaya Çalışmak

Günümüzde erkekleri itici davranışları arasından birisi de yanlarında fazla kız bulundurma çabalarıdır. Bu durumun diğer kızlar üzerinde olumlu bir etki bırakacağını düşünen erkekler bu konuda fazlaca yanılıyor. Tanıştığı her kızla birden samimi olan ve onlarla “canım, cicimli” konuşan erkekler günümüzde çoğu hanım tarafından gayet itici bulunmaktadır.

Editor

daha önceden yorum yapılmamış.

ilk yorumu siz yapın.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir