Erkekleri Mutlu Edebilen Kadın Özellikleri Erkekleri Mutlu Edebilen Kadın Özellikleri
ERKEKLERİ MUTLU EDEBİLEN KADIN ÖZELLİKLERİ Fiziki görünümleri ve psikolojik özelliklerine göre değişik özellikleri olan kadınlar erkekler için uyumlu olabileceği gibi uyumsuz sonuçlarda ortaya çıkarabilir.... Erkekleri Mutlu Edebilen Kadın Özellikleri

ERKEKLERİ MUTLU EDEBİLEN KADIN ÖZELLİKLERİ

Fiziki görünümleri ve psikolojik özelliklerine göre değişik özellikleri olan kadınlar erkekler için uyumlu olabileceği gibi uyumsuz sonuçlarda ortaya çıkarabilir. Erkekleri mutlu edebilen kadın özellikleri mercek altına alındığında şu özelliklerden bahsedebiliriz.

erkek-ve-kadin

 İDEAL VÜCUT

Genel olarak 90 60 90 ölçülerin erkeklerin tercihi olduğu düşülse de her erkeğin zevkinin farklı olduğunu düşünürsek uzun boylu, kısa boylu ya da daha değişik özellikte olan bayanların erkeklerin tercihi olduğunu söyleyebiliriz. Ancak genel olarak bir genelleme yaparsak 90 60 90 ölçüleri ve bu ölçülerine yakın bayanların rakiplerinden birkaç adım daha önde olduğunu söyleyebiliriz.

mutlu-eden-kadinlar

ÇEKİCLİK

Kadınları öne çıkaran en önemli özellik olan çekicilik kadınlarda doğuştan olabileceği gibi özel kıyafet ve kişisel bakım seçenekleri ile artırılabilir ya da ortaya çıkarılabilir. Erkeği mutlu etmeye yetecek ve artacak en önemli özellik olan çekicilik ile erkekleri kendinize bağlayabilir; rakiplerinizin önüne çekiciliğiniz ile rahatça gelebilirsiniz.

mult-edebilen-kadin

GÜZEL BİR YÜZ 

Erkekleri mutlu edebilen kadın özellikleri arasında belki de en öne çıkan özellik güzel bir yüze sahip olmak vardır. Güzel bir yüze sahip olan kadın erkeği etkilemenin yanında daha özgüveni yüksek olduğu için kendini daha rahat ifade ederek daha etkili iletişim kurabilirler.

mutlu-erkek

KALİTELİ BİR ESPRİ ANLAYIŞI

Erkekleri etkilemek isteyen bayanlar için etkili yöntemlerden biri esprili bir üslup olacaktır. Özellikle kadınlara karşı iletişim kurmakta zorlanan erkekleri daha özgüvenli hale getirecek bu yöntemle erkeğinizi daha çabuk kendinize bağlayabilirsiniz.

erkek-ve-m-kadinlar

DÜRÜSTLÜK

Her ne kadar kadınların erkelerde aradığı bir özellik olsa da erkeler de kadınlarda dürüstlük ve güvenilirlik özellikleri aramaktadır. Erkeğini mutlu etmek isteyen kadının özellikle evlilik yolunda erkekleri en etkileyecek unsur olan bu husus erkekleri mutlu edebilen kadın özellikleri arasındadır.

daha önceden yorum yapılmamış.

ilk yorumu siz yapın.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir