Erkeklerin Dayanılmaz Bulduğu 5 Kusur

Tıp dünyasının veya toplumun kusurlu bulduğu fakat erkeklere çok seksi ve dayanılmaz gelen bazı özelliklerden bahsedeceğiz. Erkeklerin çekici bulduğu hareketler ve özellikler vardır. İçlerinden sizlere çok tanıdık gelecek ve seksi bulacağınız birkaç kusur bulabileceğinizden eminiz. Gelin birlikte neymiş bu kusurlar öğrenelim.

Albino Kadınlar

Bu resimdeki model aslında albino bir kadın ve hayır herhangi bir fotoshop sonucunda böyle görünmüyor. Bu aslında renk pigmentlerinin yetersiz veya tamamen yok olması durumunda ortaya çıkan bir hastalık ve genetik bir bozukluktur. Fakat baktığınızda oldukça saf, temiz ve çekici bir görüntü oluşturmuş ve en ilginci ile başladığımız yazımıza hız kesmeden devam ediyoruz.

erkeklerin-cekici-buldugu-huylar

Ayrık Ön Dişler

Bu konuda ülkemizde Beren Saat oldukça ünlü olsa da fotoğrafı yabancı bir modeli göz önünde bulundurarak seçtik.  Kendisi ünlü şarkıcı Mick Jagger’ın kızı ve dişlerinin ayrık duruşunu bir çeşit imza olarak nitelendirmesi ile oldukça popüler. Bu tarz dişler bir diş doktoruna gittiğinizde tel taktırmanıza sebep olabilecekken ve bir tedavi süreci oluştururken bazı erkekler bu kusuru oldukça seksi ve çekici buluyorlar.

Bel veya Yanakta Gamze

Gamzeler tıbbi olarak doku eksikliğidir ve bir kusurdur fakat bazı erkekler tarafından çok seksi bulunan bir olaydır belde veya yanakta gamze. Aslında bu sadece erkekler açısından değil kadınlar açısından da karşı cinste seksi buldukları kusurlardan biri diyebiliriz. Yanak gamzeleri genellikle biraz daha masum ve tatlı bir gülümseme sağlarken bel gamzeleri seksi ve cezbedici duruyor diyebiliriz.

Çilli Yüzler

Yine çiller de kadınlarda oldukça seksi görülen kusurlardan bir tanesi. Özellikle kızıl saçlı ve beyaz tenli kadınlarda görmeye alışık olduğumuz bu çiller bazı erkekler için baştan çıkarıcı bir etkiye sahip. Tabii ki erkekler ilişki kuracakları zaman erkeklerin kadınlarda sevdiği huylar da oldukça önemlidir fakat hoşlanan erkekler için çilli bir kadın olmanız huylarınızı keşfetmekten daha kolay olduğu için ilk etapta çillerinizi seksi bulduğu için sizinle tanışmak isteyen yakışıklı beylerin ilgisini çekebilirsiniz.

erkeklerin-hoslandigi-hareketler

Benli Kadınlar

Erkeklerin kadınlarda sevdiği fiziksel özellikler arasında en yaygın olanlardan birisidir. Tabii ki ben derken bir İzzet Altınmeşe kıvamından ziyade Türkan Şoray daha verimli bir model olacaktır. Dolayısı ile yanakta dudakların biraz üzerinde küçük bir ben veya kaşın üzerindeki küçük bir ben oldukça hoş durabiliyor. Erkeklerin sevdiği ve dayanılmaz bulduğu kusurlar arasında listenin başında gelen ve en yaygın olan kusurdur demek mümkündür.

No Comments

Be the first to start a conversation

Leave a Reply

  • (will not be published)