Erkeklerin En Sevdiği Kadın Kıyafetleri Erkeklerin En Sevdiği Kadın Kıyafetleri
Erkeklerin En Sevdiği Kadın Kıyafetleri Kadınlar genellikle kendileri için giyinirler. Erkeklerin onları beğenmesi ilgi çekmek giyiminle bir yerlere ulaşmak isteyen kadınlarımız da mevcuttur. Erkeklerin... Erkeklerin En Sevdiği Kadın Kıyafetleri

Erkeklerin En Sevdiği Kadın Kıyafetleri

Kadınlar genellikle kendileri için giyinirler. Erkeklerin onları beğenmesi ilgi çekmek giyiminle bir yerlere ulaşmak isteyen kadınlarımız da mevcuttur.
Erkeklerin genelde kadınların giyiminde renk uyumu ve ahenk ilgilerini çeker.
Değişik tarz da takılar özellikle küpe ve kolye, topuklu ayakkabı ve çanta dikkat ettikleri kıyafetlerdendir. Kıyafetleri süslü şapkalarla da tamamlamak mümkün yeterli bir bütünlük oluştursun.

Erkekler için aslında kıyafeti taşıyabilmek önemlidir. Klasik bir kıyafete spor ayakkabı giymek çekici gelmez.
Genelde erkeklerin ilk tanıştıkları kadın profili anneleridir ve kız kardeşleridir.
Dolayısıyla onlara benzer giyinen hanım hanımcık hatun modellerini daha çok beğenirler.
Erkeklerin bayanlarda Streç pantolon ve taytların altına uzun çizmeler giydiklerinde beğendikleri boğazlı degaje yaka uzun tunik kazakları çok yakıştırdıkları genelde düz saçlı hafif makyajlı bayanlara daha fazla ilgi gösterdikleri anketler sonucunda belirtilmiştir.
Erkeler bakımlı kadınları tercih ederler. Giydiğini kendine yakıştıran taşımasını bilen hanım hanımcık oturup kalkarken hareketlerine dikkat eden kadınları daha çekici bulurlar.
Diğer yandan kadınların gece elbiselerini gece makyajı ile saç ile bütünleştirip yanlarında salınmaları her erkeği mutlu eder.
Kıskanç erkekler için mini etek ve dekolte pek cazip gelmez. Dar pantolon ve üstler giymesinden hoşlanmazlar. Deniz kenarında yanlarındaki bayanın pareo ya da deniz elbisesi kullanması onlara göre zorunludur.
Modern erkek her koşulda yanında kadınını taşımasını bilir.
Erkeklerin futbol merakını düşünürsek tuttukları takımın formasını giyen bayanlar her zaman onların vazgeçilmezleridir.

 

admin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir