Erkeksen Gel
Erkeklerin Hayalindeki Dünyaca Ünlü 5 Oyuncu Erkeklerin Hayalindeki Dünyaca Ünlü 5 Oyuncu
Hayalleri Süsleyen Beş Aktris Sinema büyülü bir dünyadır. İzlediğimiz filmlerdeki karakterler bazen bizim hayatımızda da olsa dediğimiz ya da keşke benim de hayatım böyle... Erkeklerin Hayalindeki Dünyaca Ünlü 5 Oyuncu

Hayalleri Süsleyen Beş Aktris

Sinema büyülü bir dünyadır. İzlediğimiz filmlerdeki karakterler bazen bizim hayatımızda da olsa dediğimiz ya da keşke benim de hayatım böyle olsa dediğimiz birçok film izlemişizdir. Hatta bazen fillerdeki o muhteşem aktrisler hayatımızın bir parçası olsa diye de düşünmüşüzdür.

İşte erkeklerin hayalindeki bu muhteşem beyaz perde oyuncularından liste başındaki beş tanesi:

mila-kunis

Mila Kunis:

Ukrayna doğumlu olan Mila Kunis, henüz küçük yaşlardayken ailesiyle birlikte Amerika’ya yerleşmiştir. Büyüleyici güzellikteki gözleri, keskin yüz hatlarıyla dikkatleri üzerine çekmesi çok uzun süre almamıştır. Aslında ilk başrolü seslendirme olan bu güzel oyuncu Türkiye’de adını “Arkadaştan Öte” filmiyle duyurmuştur. Bu muhteşem güzellik, hayalleri süsleyen dünyaca ünlü oyuncular listesindeki yerini aldı.

charlize-theron

Charlize Theron:

Güney Afrikalı olan bu güzellik de hayallerdeki yerini uzun süredir koruyan isimlerden birisi. Sadece güzelliğiyle değil, muhteşem oyunculuk yeteneği ve yardım severliği ile de akıllara yer eden Charlize Theron, insanın içine işleyen bakışlarıyla herkesi büyülüyor. 1997 yılında Şeytanın Avukatı filmi ile evlerimize konuk olan Charlize Theron, halen keyifle izlediğimiz oyuncular arasında.

scarlet-jhonson

Scarlett Johansson:

O hafif muzip gülümsemesi, güzel gözleri, çıkık elmacık kemikleri ve dolgun dudaklarıyla bakmaya doyamadığınız erkeklerin hayallerindeki dünyaca ünlü beş oyuncudan biri daha. New York doğumlu olan bu güzel oyuncu, akıllarımızdaki yerini “Atlara Fısıldayan Adam” filmi ile almıştır.

natalie-portman

Natalie Portman:

1994 yılında Leon filmiyle hayatlarımıza küçükcük bir kız çocuğu olarak giren Natalie Portman, yüzündeki kusursuz hatlar, naif ve kırılgan görüntüsü ile gözlerimizin önünde yetişkin bir kadın haline geldi. Oynadığı filmlerdeki karakterlerle neredeyse bütünleşen Natalie Portman’ın, muhteşem oyunculuk yeteneği de insanı hayran bırakıyor. Hem kırılgan hem de güçlü bir kadın imajına sahip güzel oyuncu, hayallerdeki yerini uzun süre koruyacak gibi.

jessica-alba

Jessica Alba:

Amerikalı güzel oyuncu, o masum gülümsemesi ile sanki bizden biri gibi. Kusursuz yüz hatları bakanı bir kez daha bakmaya zorlayan bu güzel oyuncu hayallerdeki yerini dizilerle almaya başlasa da, oynadığı filmlerle kazandığı başarı göz ardı edilemez.

 

Editor

No comments so far.

Be first to leave comment below.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir