Erkeklerin Rüyalarını Süsleyen Çekici 7 Ünlü Kadın | Erkeksen Gel
Erkeklerin Rüyalarını Süsleyen Çekici 7 Ünlü Kadın Erkeklerin Rüyalarını Süsleyen Çekici 7 Ünlü Kadın
Erkeklerin rüyalarını süsleyen kadınlar veya seksi kadınlar diye bir liste yapmaya kalksak sanırım kimseyi memnun edemeyiz. Çünkü listede olanlar kadar olmayanların da hayalleri ve... Erkeklerin Rüyalarını Süsleyen Çekici 7 Ünlü Kadın

Erkeklerin rüyalarını süsleyen kadınlar veya seksi kadınlar diye bir liste yapmaya kalksak sanırım kimseyi memnun edemeyiz. Çünkü listede olanlar kadar olmayanların da hayalleri ve rüyaları süslediği kesindir. Ancak biz yine de en seksi kadınlar ve en çekici kadınlar listesini oluşturalım istedik. Kimi esmer sever kimi sarışın, kimi zayıf sever kimi balık etli… Zevkler ve renkler tartışılmaz. Bakalım bizim listemiz sizin rüyalarınızı yansıtabilmiş mi?

erkekler-ve-kadinlar

Hem Güzeller Hem Çekici

  1. Rihanna: Saçları, kıyafetleri, tarzı ile erkeklerin hayli dikkatini çeken seksi şarkıcı en seksi kadınlar listemizde yer almayı hak ediyor sanırım. Üstelik giydiği cesur kıyafetleri yanında yaptığı açıklamalarla da erkeklerin heyecanını artırdığı ortada.
  2. Katy Perry: Şarkıları kadar güzelliği ve çekiciliği ile dillere destan, rüyalara ise anı olarak giriyordur. Bir seks sembolü olarak kabul görmesi listemizde yer almayı hak ettiğini de gösteriyordur.
  3. Emma Stone: 28 yaşındaki oyuncu en çekici kadınlar listemizde yer alacak kadar güzel ve etkili gözlere sahip. Onu örümcek adam filmlerinden hatırlayabilirsiniz.
  4. Scarlett Johansson: Seksi kadınlar listesi yapılacak ve Scarlett bu listede olmayacaksa olay çıkabilirdi. Onu birçok filmden hatırlayabilirsiniz. Ama akıllarda kalan oyunculuğu yanında bakışları, güzel fiziği, dudakları ve gülümsemesi olacaktır. Kabul edelim ki çok özel bir kadın.SANTA MONICA, CA - DECEMBER 10:  Recording artist Rihanna attends the 2nd Annual Diamond Ball hosted by Rihanna and The Clara Lionel Foundation at The Barker Hanger on December 10, 2015 in Santa Monica, California.  (Photo by Alberto E. Rodriguez/Getty Images)
  5. Bar Rafaeli: İsrailli manken dünyaca ünlü markaların kataloglarında yer almıştır. Leonardo DiCaprio ile yaşadığı ilişki ile hayli gündemde kalan seksi manken en çekici kadınlar listemizde rüyaları süsleyenler arasında.
  6. Amber Heard: Manken ve sonrada oyuncu olmuştur. Maxim dergisi onun en seksi kadınlar listesinde 2. sıraya koymuşken bizim onu listeye almamamız olmazdı.
  7. Gisele Bündchen: Listemizdeki seksi kadınlar içerisindeki diğer model ise ünlü Brezilyalı top model Gisele’dir. Böylesine güzel ve seksi bir kadının Guinness Rekorlar Kitabında yer aldığını biliyor muydunuz? Nasıl mı? 2006 yılında elde ettiği kazançla dünyanın en zengin süper modeli o.

daha önceden yorum yapılmamış.

ilk yorumu siz yapın.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir