Erkeklerin Size Hayır Dememesi İçin 3 Altın Kural Erkeklerin Size Hayır Dememesi İçin 3 Altın Kural
Kadınlar, erkekleri kendilerine çekmek için birçok yöntem denemektedir. Hoşlandığınız erkeğinin ilgisini çekmek ve erkekleri baştan çıkarmak için birçok yol bulunmaktadır. Bunlardan en etkili olan... Erkeklerin Size Hayır Dememesi İçin 3 Altın Kural

Kadınlar, erkekleri kendilerine çekmek için birçok yöntem denemektedir. Hoşlandığınız erkeğinin ilgisini çekmek ve erkekleri baştan çıkarmak için birçok yol bulunmaktadır. Bunlardan en etkili olan üç altın kuralı sizin için paylaşıyoruz.

  1. Cool ve Gizemli Olun

Erkeklerin kadınlarda en çok dikkatini çeken şeylerden biri, kadının cool ve gizemli bir tavrının olmasıdır. Yanında bulunduğu kadının rahat ve ayakları üzerinde duran, aynı zamanda kendine güvenen tavırlarından erkekler fazlasıyla etkilenmektedir. Buna biraz da gizem eklenince karşınızdaki erkeğin sizden etkilenmemesi için hiçbir sebep bulunmayacaktır. Erkeleri kendinize çekmeniz ve size hayır dememeleri için gizemli olmanın dozunu da iyi ayarlamanız gerekmektedir. Tamamen sır küpü gibi davranan kadınlar, çekici değil itici olmaktadır. Tüm bunların yanı sıra gizemli bakışlar ile etkilemek istediğiniz erkeği ara sıra yoklamanız da oldukça etkili olacaktır.

 

erkeklerin-hayir-dememesi

 

  1. Daima Neşeli ve Işık Saçan Bir Tavrınız Olsun

Erkeğin dikkatini çekmek için neşeli ve güler yüzlü tavırlar sergilemeniz oldukça önemlidir. Etrafına ışık saçan ve neşeli tavırları ile erkekleri kendine çeken kadın sayısı oldukça fazladır. Ne kadar güzel ve bakımlı olursanız olun, bir erkeği kendinize doğru çekebilmeniz için bunlar yeterli değildir. Diğer kadınlar arasında fark edilir olabilmeniz için kendi ışığınızı etrafa saçmanız gerekmektedir. Bunu da güler yüz ve neşeli tavırlarınız ile sağlamanız mümkün olacaktır. Erkeklerin somurtkan ve bütün olaylara negatif yönünden bakan kadınlara tahammülü olmadığını unutmamalısınız.

 

erkekleri-etkilemenin-yollari

 

  1. Dinleyin, Sahiplenin ve Aynı Zamanda Özgür Bırakın

Erkekleri etkilemek için iyi bir dinleyici olmanız ve daima onun yanında olduğunuz hissettirmeniz önemlidir. Bunun dozunu iyi ayarlamanız da ilişkinizin uzun süreli olmasında büyük etki gösterecektir. Sahiplenmek ve partneriniz olmasını istediğiniz kişiye karşı özgürlüğünü kısıtlayıcı davranışlarda bulunmamanız önemli olacaktır. Birçok kadın dinler gibi görünüp karşısındaki erkeği dinlememektedir. Bundan dolayı erkekler kendilerini can kulağı ile dinleyen ve kesinlikle pasif dinleyici olmayan kadınların çekim alanına girmektedir. Bu etkiyi çok daha uzun süre devam ettirmek istiyorsanız, davranışlarınızda tutarlı davranmanız da önemli olacaktır.

Editor

daha önceden yorum yapılmamış.

ilk yorumu siz yapın.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir