Erkeklerin Sosyal Medyada Sık Yaptığı Hatalar | Erkeksen Gel
Erkeklerin Sosyal Medyada Sık Yaptığı Hatalar Erkeklerin Sosyal Medyada Sık Yaptığı Hatalar
Günlük hayatta neredeyse sosyal medyaya girmediğimiz an yok. Hoşumuza giden kadınlarla bile ilk iletişimi sosyal medyadan kurmaya çalışıyoruz. Ancak çoğu zaman yapılan girişimler başarısızlıkla... Erkeklerin Sosyal Medyada Sık Yaptığı Hatalar

Günlük hayatta neredeyse sosyal medyaya girmediğimiz an yok. Hoşumuza giden kadınlarla bile ilk iletişimi sosyal medyadan kurmaya çalışıyoruz. Ancak çoğu zaman yapılan girişimler başarısızlıkla sonuçların. Çünkü iletişim kurmakta ki cesaret kadar izlenecek yolda çok önemli. Sosyal medya üzerinden kız tavlanırken erkeklerin ilişkide yaptığı hatalar aşağıdaki gibidir.

Mesajlar

Klişe Mesaj Yazmaktan Kendinizi Sakının

Sosyal medyada gördüğünüz bir kadınla tanışmak istediğinizde  selam, çok güzelsin, naber,  oo bu ne güzellik, çok tatlısın  gibi olumsuz itici mesajlardan uzak durun. Çünkü kadınlara sosyal medya üzerinden bu türden çok mesaj atan olmakta. O yüzden görüşmeyin istediğiniz kadın tarafından fark edilmeyebilirsiniz. İlk atacağınız mesajlar genellikle kendinizden bahseden seviyeli içerikler olmalıdır.

Çok Samimi Mesaj Atmayın  Yazmayın

Yeni tanışacağınız kadına sevgilinize mesaj atıyormuş gibi hayatım, ömrüm, bebeğim gibi samimi kelimeler yazmayın. Böyle mesajlar yazıldığında karşınızdaki sizin samimiyetinize inanmayacaktır.

Mesajlarınızı Özenle Yazın

Özellikle tanışma isteğinde bulunduğunuz kadınlara mesaj yazarken, kelimeleri düzgün ve noktalama işaretlerini doğru kullandığınızdan emin olun.  Özensiz yazılar karşınızdakini önemsemediğinizi ve başkasıyla yazışmak içinde aceleci davrandığınızı gösterebilir. Bu nedenle bir erkek bir kadına nasıl davranmalı diye sorarsanız kesinlikle özenle mesaj yazarak diyebiliriz.

Fotoğraflar

Üstü Çıplak Olan Fotoğraf Paylaşımından Kaçının

Kadınlar her ne kadar düzgün ve kaslı  vücutlardan hoşlansa da erkeklerin kendilerine özgün olmasını ister. Sosyal medyada paylaşılan üstü çıplak resimler bu yüzden kadınlar tarafından antipatik gelebilir. Diğer bir husus ise yarı çıplak resimler paylaştığınızda abaza damgası yiyebilir ve kadınların sizden uzaklaşmasına neden olabilirsiniz.

En iyi Gözüktüğünüz Fotoğrafları Paylaşmaya Çalışın

Günümüzde hemen hemen herkes sosyal medya üzerinden kişisel ve özel anlarını içeren resimler paylaşmayı seviyoruz. Ancak devamlı resim paylaşımı içerisinde olan kişilerde fark edilme olasılığı düşmekte. Bu nedenle hedefe odaklanarak az ve öz vuruşlar yapmanız gerekmekte. En çok hoşunuza giden güzel gözüktüğünüzü düşündüğünüz resimleri paylaşmakta fayda var.

daha önceden yorum yapılmamış.

ilk yorumu siz yapın.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir