Erkeklerin Vazgeçilmezi Saatler Erkeklerin Vazgeçilmezi Saatler
Bildiğiniz üzere, erkeklerin hayatlarının hemen her döneminde,  saat çok önemli olmuştur. Bunun için kısa bir yolculuğa ne dersiniz? Erkeklerin vazgeçilmez aksesuarı saat çocukluk da... Erkeklerin Vazgeçilmezi Saatler

Bildiğiniz üzere, erkeklerin hayatlarının hemen her döneminde,  saat çok önemli olmuştur. Bunun için kısa bir yolculuğa ne dersiniz?

Erkeklerin vazgeçilmez aksesuarı saat çocukluk da bazen dijital saat ile bazen oyuncak bir saat ile hafızalara ilk girişini yapmıştır. Yaş ilerleyince erkekliğe ilk adımın hediyesi saatler, delikanlılık dönemine geldiğinde, biraz da gösterişe veya modayı takip etmeye dönüşmüştür. İlk yılların merak ve özentisi artık erkeklerin vazgeçilmez aksesuarı saat boyutuna çoktan taşınmıştır bile. Hele ki nişan veya evlilik dönemlerinde özel bir anlam taşıyan ve genellikle eşin babasından alınan bir hediye.

kostekli-saat

Toplum içindeki statünün durumuna göre şekil ve anlam kazanan saat bazıları için bir tutku haline almıştır. Gücün ve başarının bir simgesi olmuştur. İsviçre başta olmak üzere dünyanın sayılı saat üreticilerinin markaları ya da modelleri bazı erkekler için tutku halini almıştır bile. Saatinizin hayatınızdaki önemini, bugüne dek olan kısmında hatırlatmış oldunuz. Bugünden sonrasında ise, günümüz teknolojisinde boğulmadan yok olmadan ve bildiğiniz o klasik hatırasını değiştirmeden devam etmesini istiyorsanız,  çocuklarınıza bir saat hediye ettiğinizde aynı duyguları yaşaması için saatlerinize yine aynı şekilde yani, erkeklerin vazgeçilmez aksesuarı saat değerinde davranmalısınız. Ne zamanki gibi? İlerleyen yaşlarınızda, tıpkı babalarımızın hele de dedelerimizin köstekli, zincirli ve kapaklı saatlerine davrandığı zamanlardaki gibi.

kostekli-erkek-saati

Erkekler için güç, asalet sembolü olan saat olgunluk evrelerinin de bir nişanesidir artık. Şimdiye kadar kol saatlerinize nasıl davrandıysanız, onları nasıl algıladıysanız ve onları nasıl yanınızdan ayırmadıysanız bundan sonra da bu his ve davranışlarınızın daha anlamlı daha samimi olacağı günlerdir bundan sonrası.

Saatler, erkekliğe ilk adımın hediyesi, aşkın hediyesi, gücün hediyesi ve olgunluğun nişanesi.

 

Editor

daha önceden yorum yapılmamış.

ilk yorumu siz yapın.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir