Erkeksen Gel
Erkeklerin Yatakta Karşılaşmak İstemeyeceği 3 Şey Erkeklerin Yatakta Karşılaşmak İstemeyeceği 3 Şey
Cinsellik insanın doğasında vardır. Cinsel ilişki esnasında iki taraf içinde bazı önemli noktalar vardır. Karşılaşılması rahatsızlık uyandıran bazı durumlar, erkeğin o anda tüm isteğini... Erkeklerin Yatakta Karşılaşmak İstemeyeceği 3 Şey

Cinsellik insanın doğasında vardır. Cinsel ilişki esnasında iki taraf içinde bazı önemli noktalar vardır. Karşılaşılması rahatsızlık uyandıran bazı durumlar, erkeğin o anda tüm isteğini söndürebilir. Cinsel birleşme esnasında çiftlerin temiz olması iki taraf içinde önemli ve büyük bir ayrıntıdır. Erkeklerin yatakta karşılaşmak istemeyeceği 3 şey arasında birincisi; ter kokan bir kadındır. Erkeklerde kadınlar kadar kokulara ve temizlik konusuna dikkat eder. Kadın ne kadar güzel olursa olsun eğer yakınlaşma sırasında vücuttan ağır ve hoş olmayan bir koku geliyorsa, bu erkek için istekleri söndürücü bir sebep olur. Ter kokan ve vajinal bölgeden gelen kokular erkeklerin cinsel arzularını söndürür.

yatakta-yapmaktan-korkulan-seyler

Erkeklerin yatakta karşılaşmak istemeyeceği 3 şey sıralamasında ikincisi, istenmeyen tüylerdir. Bazı erkekler belli bölgelerde kıl olmasından hoşlanabilir. Burada bahsettiğimiz istenmeyen tüyler vücutta bir hayli çok ise olur. Erkekler yatakta, kıllı bir kadın görmekten rahatsız olurlar. Estetik olarak hoş durmayan kadındaki bu durum, erkeğin tüm istek ve arzusunu söndürebilir. İki tarafında temizliğine ve tüy konusunda özen göstermesi gerekirken, kadınların bir tık daha fazla dikkatli olması gerek. Erkekler yatakta tene dokunmak ister ve pürüzsüzlüğü sever.

Depression: Man sitting on the edge of a bed with a woman in the background

 

Bir diğer istenmeyen durum, fiziksel ayrıntıların dışındadır. Erkeklerin yatakta karşılaşmak istemeyeceği 3 şey dahilinde sonuncusu, arzusuz ve isteksiz bir kadındır. Erkekler yatakta şehvetli kadın isterler, soğuk ve isteksiz kadın onlarında isteğini söndürecektir. Cinsel arzuların ve duyguların karşılıklı olarak yüksek seviyede olması gerekiyor. Kadınlar isteklerini açıkça erkeğe göstermeli ve bunu kulaklarına fısıldamalıdır. Konuşmayan ve sessiz, hareketsiz kadın erkeklerin yatakta istemeyeceği bir kadın tipidir. Fiziksel temizliğin ve hijyenin yanı sıra cinsel birleşmede önemli olan 3 şeyden biriside şehvettir diyebiliriz.

Editor

No comments so far.

Be first to leave comment below.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir