Evde Seks Yapma Alanları Evde Seks Yapma Alanları
Monoton bir hayat bir süre sonra herkesi bir hayli sıkmaktadır. Cinsellik sırasındaki monotonluklar da aynı şekilde bir süre sonra farklılıklar istemektedir. Pozisyonlardan pozisyonlara girmek... Evde Seks Yapma Alanları

Monoton bir hayat bir süre sonra herkesi bir hayli sıkmaktadır. Cinsellik sırasındaki monotonluklar da aynı şekilde bir süre sonra farklılıklar istemektedir. Pozisyonlardan pozisyonlara girmek bir yere kadar yeterli olurken artık farklı ortamlar aranıyor. Sokak ortasında yapılamayacak olan cinsellik için ev ortamında değişiklikler iyi gelecektir. Sizler için hazırladığım seks yapma alanları konulu yazı, cinsel hayatınızı daha renkli hale getirecektir.

Kapi-Girisinde-Seks

Kapı Girişinde Seks

Evde seks yapma alanları için en kolay yöntem kapı girişinde başlamaktır. Yeni başlayan ilişkilerde sıklıkla yaşanılan bir durumdur. Siz de yatağın monotonluğundan sıkıldıysanız, partneriniz eve geldiğinde kapıda ona seksi bir temasta bulunabilirsiniz. O anda ateşli dakikaların yaşanmaya başlayacağını bilin. Ama kapıda üzerine atlamadan önce başka biri var mı diye bir kontrol etseniz iyi olur…

Mutfakta Seks

Filmlerden veya fotoğraflardan gördüğünüz sahneleri canlandırmak güzel gelebilir. Bir mutfak tezgâhının üzerinde veya masa üzerinde bireyler kurgulayarak yaratıcı bir seks deneyimi yaşayabilirsiniz. Sizi hoşnut edeceği gibi partnerinizin de size olan aşkını artıracaktır bu hareketler.

seks-alanlari

Balkonda Seks

Evinizdeki balkon herkesin gözü önünde bulunmuyorsa, manzaralı bir seks deneyimi size farklı zevkler yaşatacaktır. Balkon demirine yaslanarak da yapabilirsiniz, yüzünüzü dışarıya dönüp yerde durarak da zevkli bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Banyoda Seks

Seks yapma alanları içinde belki de en can alıcı yer olan banyo, cinsel aruzların tavan yaptığı anlardan birini yaşatır insana. Bu sırada ister partnerinize yardım etme bahanesiyle ister başka bahanelerle banyoya dalabilirsiniz. Banyo yapma anında partnerinizle sualtında bir seks yapmak, belki de en ateşli deneyimlerden biri olacaktır.

Yerde Seks

Odadayken sevişmeye başlayıp da kanepenin sıcaklığından bunalırsanız, serin ve soğuk olan yere uzanmak ikiniz için de iyi gelebilir. Daha destekli bir zemin üzerinde istediğiniz sertlikte hamle yapabilirsiniz.

 

Editor

daha önceden yorum yapılmamış.

ilk yorumu siz yapın.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir