Evlenme Teklifi Etmek İsteyenler için 4 Sürpriz önerisi
Evlenme Teklifi Etmek İsteyenler için 4 Sürpriz önerisi Evlenme Teklifi Etmek İsteyenler için 4 Sürpriz önerisi
Belki yıllarca arayıp belki hiç ummadığınız bir an'da hayatınızdaki kadını bulduğunuzu anladıktan sonra artık ömür boyu o kadınla olmamak için bir sebep göremediğinizde sizin... Evlenme Teklifi Etmek İsteyenler için 4 Sürpriz önerisi

Belki yıllarca arayıp belki hiç ummadığınız bir an'da hayatınızdaki kadını bulduğunuzu anladıktan sonra artık ömür boyu o kadınla olmamak için bir sebep göremediğinizde sizin için evlilik düşüncesi de başlamış olur. Bunun sadece düşüncede kalmaması için de bir an önce uygulamaya geçmelisiniz.

evlilik-teklifi-nasil-yapilir.jpg

İlk Aşama; Evlenme Teklifi

Bu, erkeklerin kontrolünde olan bir evredir. Fakat onu gerçekleştirdikten sonra bütün yakın çevrenin haberi olacağı için de hem hayatımızdaki kadını etkilemesi, hem de çok havalı bir teklif olması gerekir. Bunun için en yakın arkadaşlarımızdan ve ailemizden öneriler alırız.

Biz de sizin için birkaç sürpriz önerisi sıralayacağız;

Tarihi bir Teklif Olsun

  • Öncelikle bunun bir sürpriz olması gerekiyor. Çünkü kadınlar sürprizleri çok sever. Eğer yurtdışına gidebilme imkânınız varsa harika ve herkes tarafından çok konuşulacak bir evlenme teklifi yapabilirsiniz. Örneğin; 'aşk şehri' Paris'te, Eyfel Kulesi'nin altında. Ya da Roma'da, Aşk Çeşmesi'nde!

evlilik-teklifi-etme-yontemleri.jpg

Klasik, şık ve sade

  • Nezih bir restorantta yenilen akşam yemeği; kulağa klasik gibi gelebilir ama unutmayın ki onların klasikleşmesinin de nedenleri var. Burada önemli olan detaylar. Evet, çünkü kadınlar düşünülmüş detayları da severler. Onun gitmek isteği, gitmeyi sevdiği ya da ikiniz için özel sayılan bir restorantta mümkünse iyi bir manzaraya sahip ve hoşlandığı çiçeklerle bezeli bir masada, mum ışığı ve güzel bir müzik eşliğinde yenilen bir yemek gayet sade, gösterişsiz ve şık olarak oldukça hoşuna gidecektir.

Unutulması İmkânsız Yerlerde

  • Eğer sevgiliniz bir doğa aşığıysa özellikle de ekstrem sporlara ilgi duyuyorsa bir dağın zirvesinde, birkaç bin feette, okyanusun derinliklerinde evlenme teklifi yapabilirsiniz. 

evlilik-teklifi.jpg

Deniz Fenerinde

  • Belki bir an için kulağınıza basit gibi geldi ama oldukça derin ve romantik bir anlama sahip. Deniz fenerleri denizde taşıtlar yollarını bulabilsinler diye inşa edilmiştir. Siz de hayatınızdaki kadına, yolunuzu birlikte bulacağınız mesajı vererek bu an'ı unutmamasını sağlayabilirsiniz.

 

daha önceden yorum yapılmamış.

ilk yorumu siz yapın.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir