Eyvah! İş Arkadaşınızdan Hoşlanıyorsanız Ne Yapmalısınız? Eyvah! İş Arkadaşınızdan Hoşlanıyorsanız Ne Yapmalısınız?
Çalışma ortamları insanlarla sık sık bir arada olduğumuz ve yeni ilişkiler kurmaya müsait olduğumuz ortamlardır. Çalışma ortamında sık sık bir arada olduğumuz arkadaşımızdan hoşlanabilir... Eyvah! İş Arkadaşınızdan Hoşlanıyorsanız Ne Yapmalısınız?

Çalışma ortamları insanlarla sık sık bir arada olduğumuz ve yeni ilişkiler kurmaya müsait olduğumuz ortamlardır. Çalışma ortamında sık sık bir arada olduğumuz arkadaşımızdan hoşlanabilir hatta ona aşık bile olabiliriz. Bu durum gerek erkekler gerekse kızlar için çok kaygı verici bir durumdur. Bazen ona nasıl açılacağımızı bilemeyiz bazense onun yanında kızarıp, heyecanlanarak elimiz ayağımız birbirine dolanır. Böyle anlarda duygularınızı bir kenara bırakarak birazcık daha profesyonel yaklaşmamız sağlıklı bir ilişkiye adım atmamıza sebep olacaktır. İş arkadaşınızdan hoşlanan erkeklere altı tavsiyeyi yazımızda okuyacaksınız.

is-arkadasindan-hoslanma.jpg
 

1) Özgüven Sahibi Olun

Kadınların bir erkekte en çok etkileneceğini şey özgüvendir. Karşısında eli ayağına dolanan, kuracağı cümleyi bir şekilde kuramayan birisini görmekten hoşlanmazlar. Eğer birlikte çalıştığınız kız arkadaşınızı etkilemek istiyorsanız özgüven sahibi olmanız size çok şey kazanacaktır.

2) Sosyal Medya Platformlarından Onu Ekleyin

Bu arkadaşça bir adım gibi görünse de aslında işyerinde sizi yeterince inceleme fırsatı olmayan çalışma arkadaşınızın sizi incelemesine fırsat vermiş olursunuz. Dönem dönem orada yaptığı paylaşımları beğenebilir ve sizin farkınıza varmasını sağlayabilirsiniz.

is-arkadasindan-hoslananlar-ne-yapmali.jpg

 

3) Kibar Olun

İş arkadaşınızla konuşurken kullanacağınız cümlelerden, oturuş şeklinize kadar her şeye dikkat edin. Bir kadını görüntüsüyle etkilemeyen erkek kibarlığı ile etkileyebilir.

4) Arkadaş Olmayın Arayı Da Çok Soğutmayın

Eğer çalıştığınız bir bayan arkadaşınız ile arkadaş ilişkisi kurarsanız daha sonra bunun aşk ilişkisine dönmesi zor olur. Onunla arkadaş olmayın çok da mesafeli bir ilişki kurmayın. Arada bir ilişkiniz olsun.

5) Gülümseyin

Gülümsemek bir bayanı etkilemenin en önemli yollarındandır. Sürekli somurtan ve kaba duran birinden ise gülümseyen ve nazik davranan birisini tercih ederler bayanlar.

is-arkadasindan-hoslanma.jpg
 

6) İşinizle İlgili Konuşurken İlginç İlgisini Çekebilecek Muhabbetler Açın

İş ortamında çalışırken konuşmalarımız iş üzerine odaklı olacaktır. Böyle olunca da iş konuşurken günlük hayatla ilgili muhabbetler açmanız samimiyetinizi arttıracaktır.

daha önceden yorum yapılmamış.

ilk yorumu siz yapın.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir