HANGİNİZ DAHA ÇOK SEVİYOR? SİZ Mİ SEVGİLİNİZ Mİ? HANGİNİZ DAHA ÇOK SEVİYOR? SİZ Mİ SEVGİLİNİZ Mİ?
İşte ilişkinin hiç bitmeyen sorularından biri daha karşımızda: Hanginiz daha çok seviyor? Aslında sorunun tabi ki bir cevabı var ama illa ki birinin sevgisinin... HANGİNİZ DAHA ÇOK SEVİYOR? SİZ Mİ SEVGİLİNİZ Mİ?

İşte ilişkinin hiç bitmeyen sorularından biri daha karşımızda: Hanginiz daha çok seviyor? Aslında sorunun tabi ki bir cevabı var ama illa ki birinin sevgisinin diğerinden daha fazla olması mümkünken böyle soruları düşünerek ilişkiyi zehretmenin de bir anlamı var mı acaba? Eğer bir ölçek olsaydı ve sevgiyi o ölçek yardımı ile ölçmemiz mümkün olsaydı sonuçları tabi ki daha net öğrenebilirdiniz.

Ama diyelim ki sizin sevginiz daha çok çıktı peki bu durumda ne düşünürdünüz? Örneğin kendimi ona daha çok sevdirmeliyim ya da neden çok sevenin siz olduğunuzu düşünüp daha çok canınız sıkılmaz mıydı? Aksini düşünelim; diyelim ki sevgi düzeylerinizi ölçtürdünüz ve onun sevgisi sizinkinden çok çıktı.

İşte bu da canınızı sıkmaz mıydı? Kendinizin ondan daha az ilişkiye önem ve değer verdiği duygusuna kapılmaz mıydınız? Kısacası bir ilişkide her iki tarafında çok sevme durumu esasında kişilere kendini iyi hissettiren bir şey değildir. Ama gelin görün ki insan merak etmeden de duramıyor. Kim daha çok seviyor diye hep bir merak söz konusu.

Kim Daha Çok Seviyor Testleri

Kimin çok sevdiğini anlamak için internet üzerinde çok da mantıklı bir temele dayanmayan birçok test mevcut. Testlerden birini önce siz sonra partnerinize çözdürdüğünüz zaman test sonucu elde ettiğiniz puan sonuçlarına göre kim daha çok seviyor sorusuna sınav mantığı ile cevap bulabilirsiniz. Tabi aradığınız cevap böyle bir cevapsa.

Gerçek Sevgi

İlişkide kim daha çok seviyor sorusuna gerçek cevabı arıyorsanız ”Gerçek sevgi” size sonucu her zaman gösterecektir. Gerçekten seven insanlar birbirlerinin omuzlarına başlarını koydukları zaman huzur bulan, dingin hisseden insanlardır. Eğer partnerlerden biri bunu hissediyor ve diğeri hissetmiyorsa işte cevap karşınızda. Gerçekten seven insanların da sevgiyi ifade etme biçimleri ölçeklerle ölçülemeyecek kadar berraktır ve şevkatle ortaya çıkar.

Editor

daha önceden yorum yapılmamış.

ilk yorumu siz yapın.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir