Her Ortama Uygun Bermuda Şort Kombinleri Her Ortama Uygun Bermuda Şort Kombinleri
Günümüzde modaya uygun ürünleri takip etmek, trend alarmlarını izlemek ve şık tercihler yapmak sadece kadınlara özel kalıbından çıkmayı bıraktı. Artık erkekler de modaya kadınlar... Her Ortama Uygun Bermuda Şort Kombinleri

Günümüzde modaya uygun ürünleri takip etmek, trend alarmlarını izlemek ve şık tercihler yapmak sadece kadınlara özel kalıbından çıkmayı bıraktı. Artık erkekler de modaya kadınlar kadar ilgili olunca erkek giyim markalarının alternatifleri de dünya erkek giyim modasına ayak uydurmasıyla devam ediyor. Erkekler için spor şık, klasik, rahat kesimli gündüz ve geceye uyarlanabilir farklı seçenekler bulunsa da bazı kurtarıcı parçalar var ki her ortama ve duruma göre kombinlenerek hayatı kolaylaştırıyor.

Spor Şık Seçimler: Şort Üstüne Gömlek Kombini

erkek-sort-kombinleri.jpg

Yazın en güzel parçalarından bermudalar için sadece tişört ile kombin yapmak gerekmiyor. Uygun parçalar birleştirildiğinde bermuda ile gömlek uyumu da görülmeye değer hale geliyor. Ferah ve rahat tercihler için spor şık günlük bir gömlek ile renk uyumu sağlayabileceğiniz bir bermuda rahat sandalet veya spor ayakkabılar kullanılarak eşsiz bir kombine imza atabilir. Bermuda ve gömlek kullanırken kullanılan gömleğin slim fit kesimde olması ve spor alternatiflerin değerlendirilmesi kombinin cool görünmesini sağlarken bol ve salaş tercihler ile zıt parçaları birleştirerek bohem tarzınızı yansıtabilirsiniz.

Rahat Seçimler: Siyah ve Beyaz Uyumu

erkek-kapri-sort-modelleri.jpg

Bazen hem her yerde kullanılabilen hem de birbirini ile ya da başka parçalarla kolay kombinlenebilen kurtarıcı parçalara ihtiyacımız bulunur. Siyah ve beyaz bu konuda en ilgi çekici renklerdir. Siyah spor bir bermuda ile beyaz salaş tişörtünüz ve spor ayakkabılarınız bazen bir cafede kahve içerken, bazen alışverişe giderken, bazen sinema kaçamağı yaparken bazen de sevgilinizle hafta sonu programı yaptığınızda size rahat ve şık bir görünüş sunabilir. Bunun dışında farklı parçalar için erkek uzun kapri modelleri de alternatifler arasındadır.

Kullanışlı Parçalar: Kargo Bermuda Kombini

erkek-sort-tarzi.jpg

Taba renklerinin erkekler için hem güçlü hem kurtarıcı renklerden olduğunu söylemeye gerek var mı? Siyah ve beyaz kadar iddialı kombinlere imza atabileceğini taba rengi bir kargo bermuda ile siyah converse ayakkabılarınız ve yerine göre polo klasik kesim ya da salaş baskılı bir tişört ile harikalar yaratmanız mümkün. Erkek kapri pantolon seçeneklerini kullanarak yine başarılı kombinler yaratabilirsiniz.

daha önceden yorum yapılmamış.

ilk yorumu siz yapın.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir