İki Aşk Arasında Kalanlar Dikkat! Nasıl Karar Vermeli? İki Aşk Arasında Kalanlar Dikkat! Nasıl Karar Vermeli?
İki aşk arasında kalmak, kişinin özgüvenini artıran bir durum olduğu gibi onu seçim yapma aşamasına iterek depresyona kadar sürükleyebilecek zorlu bir iç çatışma haline... İki Aşk Arasında Kalanlar Dikkat! Nasıl Karar Vermeli?

İki aşk arasında kalmak, kişinin özgüvenini artıran bir durum olduğu gibi onu seçim yapma aşamasına iterek depresyona kadar sürükleyebilecek zorlu bir iç çatışma haline de gelebilir. İki aşk arasında kalan insanlar genel olarak hangi bireye aşık olduğunu anlayamayan insanlardır. Çünkü seçim aşamasında karşısında duran her iki bireyin de hem davranışsal ve psikolojik, hem de dış görünüş ve cinsel yeterlilik açısından birbiriyle tıpatıp aynı olması mümkün değildir. Bu bireylerden birisinin mutlaka istenmeyen bir özelliği bulunacaktır. Fakat iki aşk arasında kalan birey, daha çok arzularını göz önünde bulundurduğu için bu durumun farkına varamayacaktır. Peki, karar verirken neye dikkat edilmeli?

iki-ask-arasinda-kalan-bireyler-ne-yapmali.jpg

Aşık Olduğunuz Bireyler Birbirini Tamamlıyor Mu?

İki aşk arasında tercih yapma kısmına geçmeden önce aşık olduğunuzu düşündüğünüz iki bireyi de tüm özellikleriyle birlikte kıyaslayın. Eğer birinin iyi olduğu noktalarda diğeri kötü fakat kötü olan taraf bunu farklı şeylerle kapatıyorsa, bu durum sizin bir yapbozun birbirini tamamlayan iki parçasını seçmiş olduğunuzu gösterir. İkisini de aynı anda tercih edemeyeceğiniz için ikisinden de vazgeçmeniz daha yararlı olacaktır. Çünkü hangisini tercih ederseniz edin. Mutlaka uzun vadede yarı yolda kalma ihtimaliniz çok yüksektir.

hangisinin-artilari-fazla.jpg

Hangisinin Artıları Fazla?

Evet, bu soruyu sormalısınız! İlk başta çok duygusuzca bir soru gibi gelebilir. Fakat unutmayınız ki bu dünyada en çok düşünmeniz gereken insan sizsiniz. Bu yüzden de kendi isteklerinizi başkalarının isteklerinden önde tutmalısınız. Bu iki aşk arasında tercih yapmak için öncelikle isteklerinizi bir tarafa yazın ve sonra da o iki bireyin bu isteklerinizi karşılama potansiyellerine puan verin. Bu durumda arzularınızdan çok mantığınıza ihtiyacınız olacaktır.

kararinizi-verin.jpg

Kararınızı Kesinleştirin

Kalp kırmaktan çekinmemelisiniz. Çünkü iki aşk arasında kalmaya devam ettikçe duygusal anlamda parçalanacak olan gene siz olacaksınız. Sonunda üç kişinin de kalbinin kırılmasının yerine bir kişinin kalbinin kırılması daha mantıklı bir seçenektir.

daha önceden yorum yapılmamış.

ilk yorumu siz yapın.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir