İş Dünyasında Şık Erkekler İş Dünyasında Şık Erkekler
Erkeklerin iş dünyalarında çok kullandıkları takım elbiseler günlük hayatlarının vazgeçilmez bir parçası olmuştur. Gri Takım Elbise modelleri diğer siyah ve lacivert takımların kombinlemesi kadar kolay ve... İş Dünyasında Şık Erkekler

Erkeklerin iş dünyalarında çok kullandıkları takım elbiseler günlük hayatlarının vazgeçilmez bir parçası olmuştur. Gri Takım Elbise modelleri diğer siyah ve lacivert takımların kombinlemesi kadar kolay ve modern görünümler yakalayabilirsiniz.

takim-elbiseler

Takım elbisenizden yaptığınız ufak tefek dokunuşlar ile farklı ve modern tarzlar elde edebilirsiniz. Kullandığınız gömlek, kravat ve mendiller ile tarzınızı yaratabilir, daha şık bir görünüm sağlayabilirsiniz. Peki gri takım elbiseler ile ne renk gömlekler kombinlemeliyiz?

takim-elbise-kombin

Gri takım elbiseleri siyah, beyaz ve mavi renk tonları ile kombinleyebilirsiniz. Gireceğiniz ortama göre hangi renk seçeceğinize bu renkler arasından karar verebilirsiniz. Siyah gömlek ile yapacağınız daha ağır ve ciddi bir kombin yapabileceğiniz gibi, beyaz gömlek ile ise daha ferah ve güven veren bir görünüm sağlayabilirsiniz.

Gri takım elbise kombini yaparken mavi gömlek tercih ederek daha genç ve enerjik bir görünüme sahip olabilirsiniz. Ayrıca mavi renkli gömlekler hem bayanlar hem de erkekler için kurtarıcı bir stildir. Gri renk takım elbiseyi hangi renk gömlekle kombinlerseniz kombinleyin, gri rengin verdiği asalet ve şıklığı yakalayabilirsiniz. Bu kombinlemenin yanında yapacağınız ufak tefek dokunuş ve aksesuarlar ile şıklığınızı yeni bir boyuta taşıyabilirsiniz. Ayakkabınız, kemeriniz, saatiniz, kravatınız ve ufak bir detay da olsa kullandığınız mendiller farklı bir tarz yakalamanızı sağlayacaktır.

takim-elbise

Gri takım elbise kombinleri yaparken tercih ettiğiniz kravat seçimlerinde dikkat etmeniz gereken husus gömleğinizin rengidir. Açık renk gömlekleriniz ile koyu renk kravat kullanarak klasik bir uyum yakalayabilirsiniz. Biraz daha farklı ve ilgi çekici bir şıklık yakalamak istiyorsanız, mavi renk gömlekleriniz ile bordo veya mürdüm rengi kravatta kullanabilirsiniz. Kombinlemelerinizi yaparken, kravat, gömlek ve mendil aynı çizgi ve sembollere sahip olmamalıdır. Bu insanlara sanki aynı kumaşın artanı kullanılmış hissi yaratmaktadır. Çünkü böyle imajlar tembel, basit ve özensiz yapılmış kombinleri yansıtmaktadır.

Editor

daha önceden yorum yapılmamış.

ilk yorumu siz yapın.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir