İtalyan Esintisiyle Erkek Ayakkabı Trendleri İtalyan Esintisiyle Erkek Ayakkabı Trendleri
Ayakkabıların ilk fonksiyonu alında hava koşullarına göre ayaklarımızı korumaktır. Ancak ayakkabılar giydiğimiz kıyafetler kadar dış görünüşümüze tat katan unsurlardan bir tanesidir ve önemli moda... İtalyan Esintisiyle Erkek Ayakkabı Trendleri

Ayakkabıların ilk fonksiyonu alında hava koşullarına göre ayaklarımızı korumaktır. Ancak ayakkabılar giydiğimiz kıyafetler kadar dış görünüşümüze tat katan unsurlardan bir tanesidir ve önemli moda unsurlarından bir tanesidir. Bu yüzden kıyafete uygun ayakkabı seçimi şık ve düzgün görünmek adına oldukça önemlidir. İtalyan ayakkabı modelleri 2016 yılında ise erkeklerin ayaklarını süslemeye başladılar bile. Bottan çizmeye, spor ayakkabıdan iskarpine ünlü markaların birçok modeli ve tasarımı İtalyan esintileriyle bu yıl erkeklerin ayaklarında göreceğiz. İtalya deyince aslında akla ilk moda gelir ve İtalyan ayakkabı modelleri ve tarzları hem rahatlıkları hem görüntüleriyle dünya gündeminden düşmemektedir. Ayakkabı kadın erkek demeden herkesin tutkusudur.italyan-spor-ayakkabiİtalyan ayakkabı modelleri 2016 yılına damgasını vuracağa benziyor. New York moda haftasında İtalyan markaların modelleri en çok beğeni alan parçalar oldu. Kış aylarının yaklaşmasıyla birlikte en çok talep gören modeller ise bot ve çizme modelleri oldu. Koyu rengin hakim olduğu bot ve çizmelerde ayakta sanki hiç yokmuş hisse verenler en çok tercih edilecek tarz olacak. İtalyanların kaliteye ve şıklığı verdikleri önem ayakkabılardan yansıyacak bu sene. Rugan ve süetin her türlü yansıması ise ayaklarınızda olacak.

italyan-ayakkabi-modelleri

Eğer İtalyan zevkine güveniyorsanız İtalyan ayakkabı modelleri 2016 yılında da tercihiniz olsun. Hem kalitenin hem şıklığın tadına İtalyan modellerle ulaşın ve ayakkabılarınızı dış görünüşünüzün yıldızı haline getirin. Bildiğiniz gibi İtalya tam bir marka cenneti. Giyimde ayakkabıda kendini kanıtlamış dünyaca ünlü markaların ev sahibi. Ferrari, Martini, Chicco, Barilla, Nutella göremeye alıştığımız markalar. Bunların yanı sıra modada farklar yaratan markalar oldukça fazla. İtalyan erkek stiline en çok yön veren markaları da mutlaka duymuşsunuzdur.

erkek-italyan-ayakkabi

Gucci, Prada, Giorgi Armani, Dolce&Gabbana, Diesel, Valentino ve dahası. Bu markaların internet sitelerini ziyaret ederek ya da Türkiye’deki temsilci mağazalarından ürünlerini inceleyebilir ve kolaylıkla temin edebilirsiniz.

 

 

Editor

daha önceden yorum yapılmamış.

ilk yorumu siz yapın.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir