Johnny Depp Stilini Kendinize Uyarlayın Johnny Depp Stilini Kendinize Uyarlayın
Bayanların en çok beğendiği erkekler arasında Johnny Depp geliyor. Johnny Depp’ in diğer erkeklerden ayrılan yönü sadece yakışıklı olması değil. Yakışıklılığını kıyafetleriyle birleştiren Depp;... Johnny Depp Stilini Kendinize Uyarlayın

Bayanların en çok beğendiği erkekler arasında Johnny Depp geliyor. Johnny Depp’ in diğer erkeklerden ayrılan yönü sadece yakışıklı olması değil. Yakışıklılığını kıyafetleriyle birleştiren Depp; erkeklerinde örnek aldığı bir stil ikonu haline geldi.

Johnny Depp Stilini Kendinize Uyarlayın

 Johnny-Depp-1

Moda ikonu haline gelen Johnny Depp kıyafetlerine baktığımızda gözümüze ilk çarpan ayrıntının şapkalar olduğunu belirtmekte fayda var. Şapka tarzı geniş şapkalardan yana olan Depp, bunu tarz gözlüklerle ve çeşitli tasarımcıların elinden çıkma takılar ile süslüyor. Birçok erkeğin takmaktan çekindiği fularları ile bir adım öne çıkmayı başarmış durumda.

Karayip korsanlarında başarılı bir yükseliş gösteren Depp gözaltına sürdüğü siyah göz kalemi ile de bakışlarındaki derinliği gözler önüne seriyor.

Birçok erkeğin cesaret edemediği moda stillerini üzerinde rahatça taşıyabilen Deep özel günlerde bile tarzının dışına çıkmamaya özen gösteriyor. Filmlerinde yarattığı karakterlerin hepsinden birer parça uyarlayarak elde ettiği stilini korumaya ve ileri taşımaya devam ediyor.

Sizde Johnny Depp stilini kendinize uyarlamak isterseniz cesaretinizi gözler önüne sermelisiniz. Cool bir hava yaratmak istemeniz hiçte zor değil. Önceliği birkaç adet aksesuar edinmek olan Depp tarzında, çevrenizden gelen eleştirilere kulaklarınızı tıkayın ve özgür ruhlu ve cool erkeklere öncülük edin.

admin

daha önceden yorum yapılmamış.

ilk yorumu siz yapın.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir