Kadife Gömlek Modası Kadife Gömlek Modası
Erkeklerin, hem şık görüntüsüyle, hem de sıcak tutması nedeniyle, kış aylarında erkeklerin en çok tercih ettikleri gömleklerin başında kadife gömlekler gelmektedir. İnce fitilli ve... Kadife Gömlek Modası

Erkeklerin, hem şık görüntüsüyle, hem de sıcak tutması nedeniyle, kış aylarında erkeklerin en çok tercih ettikleri gömleklerin başında kadife gömlekler gelmektedir. İnce fitilli ve kalın fitilli kadife kumaşlardan üretilen kadife gömleklerin her rengini bulmanız mümkün! Tüm markalarda kadife gömlekleri bulabileceğiniz gibi, A plus markalarda da bulmanız mümkün, no name ürünlerde de!

kadife-gomlekler

Kadife gömlekleri, kadife pantolonlarla kombinleyebileceğiniz gibi, kot ve farklı kumaş pantolonlarınızla da kolaylıkla kombinleyebilirsiniz. Kadife gömlekler de en çok tercih edilen renklerin başında, siyah, asker yeşili, bordo gelmekle birlikte canlı renkleri kullanmayı sevenler için de her renk kadife gömlekler bulunmaktadır. Slim fit modellerini bulabileceğiniz gibi, geniş kesim gömlekleri de bulabilmeniz mümkün!

gomlek-modasi

Geniş kesim kadife gömleklerin içine çok kalın olmayan kazaklar giyilip, önü açık bırakılarak da kullanılabilmektedir. Kadife gömleklerinizi ütüleme konusunda dikkatli olmak gerekmektedir. Bu gömlekleri tersinden ve üzerine bez koyarak ütülemelisiniz, aksi halde parlama yapacak ve özelliğini kaybedecektir. Eğer slim fit gömlek almayacaksanız, kadife gömlek alırken, bedeninizden birkaç beden almanız, gömleğin üzerinizde daha iyi görünmesini sağlayacaktır. Kadife gömleklerin altın süet bot ve ayakkabılarda, kombinizi doğru tamamlamanızı sağlayacaktır. Kadife gömleklerde daha çok çift cep bulunmaktadır. Böylece gömleğiniz daha spor görünecektir. Kot gömlekleri çok seviyorsanız ama kışın üşüttüğü için giyemiyorsanız, aynı kot gömlek renginde ve görüntüsünde olan kadife gömlekleri tercih edebilirsiniz. Bu sayede hem zevkinize göre giyinmiş, hem de ısınmış olursunuz.

erkek-kadife-gomlek

Her erkeğin kışlık gardırobunda olması gereken ve hem şıklık katan, hem de sıcak tutan kadife gömlekler 2016 yılında da moda ve hem mağazalarda hem de sokaklarda çoktan yerini aldı! Eğer hala bir kadife gömleğiniz yoksa, hemen istediğiniz renkte bir gömlek, hatta farklı farklı renklerde birden fazla kadife gömlek alarak, hem modayı takip edin, hem de ısının!

 

 

Editor

daha önceden yorum yapılmamış.

ilk yorumu siz yapın.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir