Kadınlar En Çok Bu Dövmelere Bayılıyor Kadınlar En Çok Bu Dövmelere Bayılıyor
Sevgili beyler, dövme yaptıracaksınız; ama bir türlü karar veremiyorsunuz ya da yaptıracağınız dövme öyle olsun ki kadınlar da yaptırdığınız bu dövmeye hayran kalsın istiyorsunuz. O... Kadınlar En Çok Bu Dövmelere Bayılıyor

Sevgili beyler, dövme yaptıracaksınız; ama bir türlü karar veremiyorsunuz ya da yaptıracağınız dövme öyle olsun ki kadınlar da yaptırdığınız bu dövmeye hayran kalsın istiyorsunuz. O zaman yazımızın devamını dikkatlice okuyun ve öyle karar verin. İşte size kadınların en çok bayıldığı dövme önerileri.

erkek-dovme-oneri.jpg

Öncelikle dövme yaptırmanın kesinlikle çok havalı bir şey olduğu söyleyerek yazımıza başlayalım. Özellikle kaliteli ve sıra dışı dövmeler her bayanı kesinlikle cezbediyor. Bununla birlikte dövme yaptırdığınız vücudunda bakımlı ve sportmen olmasına da dikkat etmekte fayda var. Neticede dövme önemli bir aksesuar ve bu aksesuarı taşıyacak bedenin de havalı olması kesinlikle şart.

erkek-dovme-cesitleri-nelerdir.jpg

Artık dövme yaptırırken isim ya da doğum tarihi gibi sayılardan kesinlikle uzak durun. Bu tarz dövmelerin modası çoktan geçti bile. Yaptıracağınız dövmenin kesinlikle bir hikayesi ya da amacı olsun. Örneğin ensenize yaptıracağınız resimli bir dövme hem çok seksi hem de çok dikkat çekici olabilir. Erkekler kadınlar gibi kuş, kalp ya da çiçek gibi motifleri tercih etmediğinden ve daha sert motifler kullandıklarından dikenli tel, güzel ve anlamlı yazılar ya da kartal, aslan gibi daha yırtıcı hayvanların resimleri tercih edilmelidir.

en-cok-begenilen-erkek-dovmeleri.jpg

Son zamanlarda moda olan ve en çok tercih edilen dövme çeşitlerinden birisi de renkli ve 3 boyutlu dövmeler. Siz de sıra dışı olmak ve dikkat çekmek istiyorsanız bu tarz dövmelerden birini tercih edin. Çeşitli karikatürlerin ustalıkla işlendiği renkli dövmeler son zamanlarda çok moda. Aynı zamanda kadın siluetlerini de bu şekilde vücudunuza yaptırabilirsiniz. Daha sonra geri dönüş şansınız sildirmek ya da düzelttirmek dışında olmayacağı için dövme yaptırmadan önce ne istediğinize mutlaka iyi karar verin.

daha önceden yorum yapılmamış.

ilk yorumu siz yapın.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir