Kadınlar Erkekleri Etkilemek İçin Ne Yapıyor? Kadınlar Erkekleri Etkilemek İçin Ne Yapıyor?
KADINLAR ERKEKLERİ ETKİLEMEK İÇİN NE YAPIYOR? Kadınlar Erkekleri Bakışlarıyla Etkiler: Cazibeli bir bakış… Sihir gibi, büyüleyici… Güzel ve anlamlı bakışlar kalbin kilidini açar. Bir... Kadınlar Erkekleri Etkilemek İçin Ne Yapıyor?

KADINLAR ERKEKLERİ ETKİLEMEK İÇİN NE YAPIYOR?

Kadınlar Erkekleri Bakışlarıyla Etkiler: Cazibeli bir bakış… Sihir gibi, büyüleyici… Güzel ve anlamlı bakışlar kalbin kilidini açar. Bir kadın bir erkekten etkilendiğinde gözleri parlar. Bu parıldayış etkileyicidir ve bu bakışı yakalayan şanslı erkek, şansını iyi değerlendirmelidir.

Güzel Gülüşler İçin Sağlıklı Dişler

Gülümsemek çevreye pozitif enerji yayar. Güzel gülümsemenin sırrı ise sağlıklı beyaz dişlerdir. Bakımsız dişlerin itici olduğunu bilir; etkileyici kadınlar dişlerine bakar, temiz dişlere, ferah nefese sahip olmak güzel gülüşler sunar karşısındakine.


kadinlari-guldurebilen-erkekler

Vücut Bakımı:

Vücut bakımına özen gösterir. Bunu hem kendisine hem de çevresine karşı olan saygısından yapar. Ter kokan bir vücudun itici olduğunu bilir. Bu nedenle sık duş alıp, vücut bakımını yapar, ardından parfüm sıkarak, çekim gücünü arttırır.

vucut-bakimi

El Ve Tırnak Bakımı:

Arada bir el maskesi yaparak ellerinin pamuk gibi ve pürüzsüz olmasını sağlar. Çünkü erkekler için bakımlı el çok önemli ve etkileyicidir.

Kadın, erkeği etkilemek için giyimine özen gösterir: Vücut tipine ve ölçülerine uygun giyinir, rüküşlükten uzak durur, renk yönünden uyumlu kıyafetler tercih eder. Erkekler şık giyinen bayanlardan etkilenir.

İlgi Alanı Oluşturma: Kadınlar, eğitim, sanat, kültür, siyaset her türlü konu üzerinde fikir paylaşıp değerlendirme yapabilecek bilgiye ulaşır. Genellikle erkekler futbol ve basketbol gibi sporlara meraklıdırlar. Bu ilgiyi bilen kadın, kendisini bu yönde geliştirir ve erkeği ile hoşlandığı konularda konuşabilir. Spor hakkında konuşmak erkekleri etkileyecektir. Çünkü erkekler her konuda konuşabileceği bayanlardan daha çok etkilenir.

kadin-ve-sosyallik

Spor Yapan Çekici Kadınlar: Kadınlar vücutlarına dikkat ederler. Spor yaparlar. Çünkü fit olmanın sağlık ve çekicilik anlamında önemli olduğunu bilir. Spor yapan bayanlar vücutlarına dikkat ettiğinden daha geç yaşlanırlar.

Erkekleri etkileyen kadınlar her zaman bakımlı ve güzel olmanın gücünün farkında olan kadınlardır.

bakimli-kadin

Editor

daha önceden yorum yapılmamış.

ilk yorumu siz yapın.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir