Kadınlar Neden Efendi Erkeklerden Kaçar Kadınlar Neden Efendi Erkeklerden Kaçar
Kadınlar her ne kadar evlenilecek erkekleri tanımlarken efendi olsun deseler de genellikle tercihleri bu yönde olmaz. Çünkü kadınların söyledikleri ile yaptıkları genellikle pek uyuşmaz.... Kadınlar Neden Efendi Erkeklerden Kaçar

Kadınlar her ne kadar evlenilecek erkekleri tanımlarken efendi olsun deseler de genellikle tercihleri bu yönde olmaz. Çünkü kadınların söyledikleri ile yaptıkları genellikle pek uyuşmaz. Kadınlar efendi erkeklerden uzak dururlar çünkü onlar kendilerini eğlendiren, güldüren, eğlenceli ve yaramaz erkeklerden hoşlanır ve onlarla vakit geçirmek kadınlara daha heyecan verici gelir. Kadınlar için ilk sırada her zaman öncelikli olan hoş bir vakit geçirmektir. Eğer kenarda köşede durup efendi bir havada iseniz kadınlar sizden anında uzaklaşır. Çünkü ortada eğlenceli bir durumdan ziyade can sıkıcı bir durum vardır.

Efendierkekler

Aynı zaman da kadınlar da erkeklerde her zaman için zoru sever. Efendi efendi davranıp siz o kadının etrafında pervane olurken o bir taraftan ipe sapa gelmez bir adama gönlünü kaptırabilir. Bu konuda ki en büyük öneri kaçan balık kovalanır atasözünü gündeme getirmekte fayda var. Kadınları çok fazla önemsemeyin bırakın onlar sizi arasın. Siz peşinde koştukça ve erkek olma yolunda ilerledikçe kadın kişisi sizden ufak ufak kopmaya başlayacaktır. Ayrıca unutmayalım ki kadınlar her zaman zoru sever. Zor olanı seviyor insan her defa sözünü şarkısında kullanan da yine bir kadındır. Kadınların efendi erkeklerden uzak durmasının bir başka nedeni de budur.

Young couple has breakfast at italian café

Young couple has breakfast at italian café

Efendi olmak yerine vurdumduymaz olun. Rahat ve umursamaz tavırlarınız sizi her zaman için daha çekici kılacaktır. Onu sürekli aramak ilgilenmek gibi efendi erkeğe yakışan tavırlarınız, saygılı tutumlarınız size hiçbir şey kazandırmayacağı bilgi bir çok şey de kaybetmenize neden olabilir. Tüm bunları yaptığınız takdirde ilişkinin nasıl yön değiştirdiğine inanamayacaksınız. Tabi vurdumduymazlığın sınırlarını da çok fazla zorlamamak gerekir.  İlişki de dengeyi korumak her zaman iyidir. Biraz efendi biraz serseri olarak çözüme gidebilirsiniz.

daha önceden yorum yapılmamış.

ilk yorumu siz yapın.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir