KADINLARA HEDİYE ALIRKEN KADINLARA HEDİYE ALIRKEN
Kadınlara hediye almak zordur, bu bilinen bir gerçek. Ancak kadınlar hiçbir hediye ile mutlu olmaz demek çok abartılı olacaktır. Çünkü kadınlara hediye almak birkaç... KADINLARA HEDİYE ALIRKEN

Kadınlara hediye almak zordur, bu bilinen bir gerçek. Ancak kadınlar hiçbir hediye ile mutlu olmaz demek çok abartılı olacaktır. Çünkü kadınlara hediye almak birkaç temel noktaya dikkat etmeyi gerektirir ve bu dikkat sizi yüzde yüz başarıya ulaştırmak için yeterlidir.

hediye-verceklere-tavsiyeler

 

ÖNCELİKLE ZAMAN AYIRIN

Hediyenizi ister internette alın, ister eski yöntemlerle alış veriş merkezlerini dolaşın, fark etmez. Önemli olan bu iş için düşünün, zaman ayırın ve bunu birlikte olduğunuz kadına sezdirin. Çünkü kadınlar kendileri hediye alacakları zaman gerekirse günlerce dolaşır ve ancak bundan sonra karar verirler. Hal böyle olunca de aynı şeyi sizden beklemek doğal bir hak haline gelir.

 

hediye-verirken-dikkat-edilmesi-gerekenler

KENDİNİZİN DEĞİL ONUN BEĞENİSİNİ DİKKATE ALIN

            Kadınlara hediye alırken sık yapılan hatalar arasında belki en önemlisi hediye seçiminde erkek zevkini ön plana çıkarmanızdır. Örneğin sırf sizinle televizyonda maç seyrediyor ve tuttuğu takım gol atınca seviniyor diye eşinize ya da sevgilinize özel bir günde taraftar çantası almaya kalkmayın. Ya da taşlı takılarından çok da hoşlanmadığınız sevgilinize gidip taşsız kolyeler, yüzükler almanız onun bu zevkini değiştirmeyecek sadece hediyenizden hoşlanmamasına neden olacaktır. Hediyenizi seçerken her şey onun zevkine uygun olduğundan emin olun.

kadina-hediye-almak

 

SUNUMA DİKKAT

            Kadınlara hediye seçmek kadar zor olan bir başka şey varsa bu da hediyenizi ona doğru şekilde sunabilmektir. İster internetten ister şık bir mağazadan alışveriş yapmış olun hediyenizi asla kasada yapılan sıradan hediye paketinin içinde sunmayın. Unutmayın kadınlar detaylarla yaşar. Bu nedenle mutlaka hediyeyi yeniden ve çok güzel bir biçimde paketleyin, bunun için özel yapılmış hediye kutularını kullanmak çoğu zaman en garantili çözüm olacaktır. Hediyenizi verirken gülümseyin ve beğenileceğine güven duyduğunuzu hissettirin. İşe yarayacaktır.

A 15760

 

 

Editor

daha önceden yorum yapılmamış.

ilk yorumu siz yapın.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir