Kadınları En Çok Etkileyen 5 Davranış Kadınları En Çok Etkileyen 5 Davranış
Kadınları en çok etkileyen 5 davranış Kadınlar erkeklerin davranışlarından, görüntülerinden etkilendiklerinden daha çok etkilenirler. Mutlu etmeye çalışan bir erkek komik olmaya çalışan bir erkekten... Kadınları En Çok Etkileyen 5 Davranış

Kadınları en çok etkileyen 5 davranış

Kadınlar erkeklerin davranışlarından, görüntülerinden etkilendiklerinden daha çok etkilenirler. Mutlu etmeye çalışan bir erkek komik olmaya çalışan bir erkekten daha iyi etki bırakmaktadır mesela. Davranışlar samimi olduğu sürece etkileyicidir ve etkileyici olmaya sabit şekilde değil farklılaştıkça devam ederler.

kadinlar-ve-erkekler

Güldürmek; birçok kez duymuşsunuzdur ki kadınlar kendilerini güldüren erkeklerden hoşlanırlar. Evet, gülmek her zaman mutluluk hormonunun daha çok salgılanmasını ve salgılanan mutluluk hormonu da aşk duygusunun daha kolay hissedilmesini sağlar. Lakin bu her zaman güldüren erkekler kazanır demek değildir. Olmayacak konuları şaka yapmak için kullanan ve ya olmayacak yerde seviyesiz davranan erkekler baştan kaybederler.

kadinlarin-hosuna-giden-davranislar

Hediye almak; kadınlar hediyeleri çok severler. Özellikle de hediye alacaklarını bilmiyorlarsa. Unutmayın ki ani olan olaylar her zaman daha çok etki bırakmaktadır. Hediye almak derken illa cüzdanınızı zorlamak zorunda değilsiniz. Küçük bir çikolata bile olsa kadın sizden gelen her şey de eğer sizi biraz olsun seviyorsa mutlu olacaktır.

erkeklerin-kadinlara-olan-davranislari

Romantizm; bazı kadınlardan duymuşsunuzdur “ben romantik erkeklerden hiç hoşlanmam” gibi laflar. Yalan. Her kadın kendine değer veren bir erkeğin tüm hayal gücünü kullanarak onun için eşsiz bir şeyler yapmaya çalışarak mutlu etme çabasından hoşlanırlar.

Bakımlı olmak; erkeklerin bakım yapması metroseksüel olarak algılanıyor ama kendine bakmayı sevmeyen bunu erkekliğe yakışmayan bir davranış olarak gören erkekler bile tırnak, tıraş ve cilt gibi bakımlarını her daim yerine getirmeli. Kontrolsüzce uzatılmış bıyık sakal, ter kokan bir vücut, dağınık ve yağlı saçlar, uzamış ve pis tırnaklar en mükemmel erkeği bile kadın tarafından terk edilmeye itebilir.

erkek-dunyasi

Sadık ve samimi olmak; ilişkide ilk beklenen şey dürüst, sadık ve samimi olma bütünlüğünün sağlanmasıdır. Bir çok kadın çapkın erkeklere çapkın olma ve kendisini tavlama yeteneğine sahip olmasından dolayı aşık olur ama bu ilişkilerin çoğu kadının haddinden fazla üzgün bir ayrılık yaşamasıyla bitmektedir. O yüzden akıllı bir kadın güven sağlayan bir adamla birlikte olmak ister. Kimse yıkılmak üzere olan bir eve yatırım yapmak istemez.

Editor

daha önceden yorum yapılmamış.

ilk yorumu siz yapın.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir