Kadınları Mutlu Etmenin Yolları Kadınları Mutlu Etmenin Yolları
Erkeklerin yüzyıllardır başarmak istedikleri en önemli konuların başında kadınları mutlu etmek gelmektedir. Her ne kadar iş dünyası ve kariyer konularında başarılı olmak erkekler için... Kadınları Mutlu Etmenin Yolları

Erkeklerin yüzyıllardır başarmak istedikleri en önemli konuların başında kadınları mutlu etmek gelmektedir. Her ne kadar iş dünyası ve kariyer konularında başarılı olmak erkekler için çok önemli gibi dursa da aslında her erkeğin kafasındaki en büyük sorulardan birisi; “Acaba benimle mutlu mu?” sorusudur. Durum böyle olduğundan, eski zamanlardan beri erkekler hep bu sorunun cevabının nasıl verileceğini araştırmışlar, kendilerince bir takım yöntemler uygulamaya çalışmışlar, zaman zaman başarılı olmuşlar zaman zaman da mutluluğu yakalayamamışlardır. Gerek psikologlar, gerek sosyologlar çalışmalar yapmışlar ve çalışmalar sonucu bazı genel kriterler ortaya çıkmıştır. Eğer sen de kadını mutlu etmek istiyorsan bunlara dikkat etmen gereklidir.

kadinlari-mutlu-etmenin-yollari.jpg

Sonuca Net Ulaşılabilecek Yöntemler

1- İletişimlerde en önemli konuların başında karşınızdakini anlamak ve kendinizi istediğiniz biçimde anlatabilmektir. Bu yüzden elinizden geldiğince kadınlarla net konuşun. Bu şekilde daha doğru bir iletişim kurulacağından, sorunlar daha çabuk sürede çözülebilecek ve mutluluğa giden yıl daha da kısaltılmış olacaktır.

erkekler-kadinlari-nasil-mutlu-edebilir.jpg

2- Kadınlar dinlenilmeye bayılırlar. Size bir konu hakkında herhangi bir şey anlattığında, ilginizi ona yoğunlaştırmanız onu gerçekten mutlu edecektir. Eskilerin de dediği gibi, bir kadını mutlu etmek için dost gibi dertleş. Unutulmaması gereken bir durum da şudur ki; Dinlerken bazen sadece anlatmak için anlatırlar. Sizden akıl vermenizi istemezler. O yüzden size direkt soru sormadıkları müddetçe sadece sabırla dinlemeniz gerekmektedir.

3- Her insan kendini farklı ve değerli hissetmek ister. Söz konusu kadınlar olduğunda bu daha da önem kazanır. Partnerinizin farklı olduğunu ve değerli olduğunu ona zaman zaman sözle ama çoğu zaman hareketlerinizle hissettirin. Onun için fedakarlıklar yapmaktan kaçınmayın. Özellikle ona verdiğiniz sözleri yerine getirmeniz ona değer verdiğinizin çok açık bir göstergesidir. Mutlaka verdiğiniz sözleri yerine getirin.

mutlu-iliski-mutlu-kadin.jpg

4- Her kadın güzel sürprizlere bayılır. Gün içlerinde ona ufak sürprizler yaparak mutlu olmasını sağlayabilirsiniz. Bu şekilde size bağlılığı da artacaktır. Kadınları mutlu eden hediyeler araştırılmalı ve ona bu hediyelerle sürprizler yapılmalıdır.

daha önceden yorum yapılmamış.

ilk yorumu siz yapın.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir