Kadınların Cinsellikle İlgili Küçük Sırları

KADINLARIN CİNSEL SIRLARI
Günümüz de kadınların orgazm olmaları oldukça güç olmaktadır. Bunun nedeni kadınların partnerlerine tamamen ne hissettiğini ya da ne istediğini tam olarak açıklamamasıdır. Ama artık kadınlar orgazmın doruklarına ulaşmak istediği için bu küçük sırları yavaş yavaş ortaya çıkarmaktadırlar.

kadin-ve-cinsellik

MEKÂN ÖNEMLİ
Herkes genellikle yatak odasında cinsel ilişkiye girmeyi tercih etmektedir. Ama kadınlar genelde yatak odası dışında seks yapmaktan hoşlandığını belirtiyor. Salon ya da mutfak bunların başında geliyor. Yatak odası dışında yaşanılan cinsel ilişki yasak bir şey yapıyormuş hissi ve başkaları tarafından yakalanma hissi verdiği için kadınlara inanılmaz haz veriyor!

kadinlar-ve-cinsel-hayatlari

SEKS YAVAŞ İLERLEMELİ

Kadınlar aceleye getirilen seksten hoşlanmıyor. Bu yüzden yavaş yavaş ve derin derin yapılan bir ön sevişme onları baştan çıkaracaktır. Kadınların genel fikri her anın tadına varılması yönünde. Çünkü yavaş yapılan seks her anın tam anlamıyla hissedilmesine ve orgazm hissinin geldiğini doyasıya hissetmeye yarıyor.

kadinlarin-cinsellik-sirlari

ŞEFKAT ÇOK ÖNEMLİ
Kadınlar sevişme
sırasında sevilmek isterler. Yani onu severek onunla sevişin! Narin öpüşmeler olabilir. Ve öpüşürken ellerinizi eşinizin saçlarında gezdirebilirsiniz. Minik ve narin dokunuşlar bu işi devam ettirmek için iyi bir yöntem. Ön sevişme kadınlar için çok önemlidir. Aceleye getirmemeniz gerek!

erkekler-ve-kadinlar

BAZILARI İSE SERT SEVER!
Her ne kadar okşanmak sevilmek isteyen kadınlar var ise de bazıları saçının çekilmesinden ve şaplaklardan hoşlanır. Bu durumu zaten eşinizin gözlerinden ya da bakışlarından anlayabilirsiniz. Size bunu söyleyemez, zaten kadınlar bu yüzden tam olarak orgazm olamamakta. Yaramazlık yapmak istediği size olan bakışlarında saklı! Artık ufak tefekte olsa kadınların cinsel sırları hakkında bilgi edinmiş oldunuz. Eşinizle bu yönde ilerlemeniz size oldukça fayda sağlayacaktır. Yazılanları eşinizle okumanız yararlı olacaktır.

No Comments

Be the first to start a conversation

Leave a Reply

  • (will not be published)