Kadınların En Sevdiği 3 Erkek Parfümü Kadınların En Sevdiği 3 Erkek Parfümü
Kokuların insanları etkilediği bilimsel bir gerçektir. Yapılan birçok bilimsel çalışma bu gerçeği ispatlar şekilde sonuç doğurmuştur. Örneğin; gözleri bağlı olan bir kişiye patates yedirlirken... Kadınların En Sevdiği 3 Erkek Parfümü

Kokuların insanları etkilediği bilimsel bir gerçektir. Yapılan birçok bilimsel çalışma bu gerçeği ispatlar şekilde sonuç doğurmuştur. Örneğin; gözleri bağlı olan bir kişiye patates yedirlirken etrafa çikolata kokusu sıkıldığı zaman kişinin patates yerine çikolata yediğini zannetmesi bazı insanlarda koku duyusunun tat alma duyusunun bile önüne geçebileceğini ortaya koymuştur. Parfümler kadınların duygularını etkileyen ve değiştiren faktörlerden biridir. Özellikle kokuya karşı daha duyarlı kadınlar etkilenme konusunda da daha hassastır. İşte kadınların en sevdiği 3 erkek parfümü şunlardır;

kadinlarin-erkekte-sevdigi-parfumler-L-Eau-d-Issey-Issey.jpg

1 . L'Eau d'Issey Issey Miyake Pour Homme

Parfümün ilk iki kelimesi olan "L’eau d’Issey" kelime manası olarak  “İssey’in Suyu” anlamına gelmektedir. Üretildikten sonra güzel satışları yapılınca  farklı türevleri de ortaya çıkarılmıştır.  2015 yılı itibariyle birçok L’eau d’Issey parfümü vardır. Bu parfümlerden en çok beğenilenler arasında  L’eau d’ıssey Pour Homme'da vardır.  L'Eau d'Issey Issey Miyake Pour Homme parfümü içinde mandalina, taze mine çiçeği, sardunya gibi kokular barındırarak ferahlık hissi vermesinin yanı sıra adaçayı,hindistan cevizi, selvi, kişniş, safran ve mavi su zambağı da bulundurarak diğer erkek parfümlerinden ayıran hoş bir kokuyu ortaya koyar. Bu özelliği ile birlikte bu parfüm kadınların en sevdiği erkek parfümleri arasındadır.

dolce-gabbana-erkek-parfumu.jpg

2 . Dolce Gabbana The One For Men Sport

Dolce Gabbana The One For Men Sport parfümü içinde  sırasıyla en üstte biberiye ve su notaları orta katmanda kakule ve sekoya en altta ise silhat esansı ve misk kokusu barındıran sportif bir kokudur. Enerji veren ve canlandırıcı etkisi ile kadınların en sevdiği erkek parfümleri arasındadır.

Prada-Infusion-erkek-parfumu.jpg

3 . Prada Infusion Homme

İtalyan bir giyim firması olan Prada'nın aynı zamanda erkek parfümleri de mevcuttur. Parfüm en üstte süsen ve neroli daha sonra orta katmanda sedir ve vetiver en altta ise benzoin ve olbanium kokularını barındırmaktadır. Kullanıcıya ferah ve temiz bir koku hissi vermektedir. Bu yönüyle parfüm sıkıldıktan sonra uzun biir müddet boyunca yeni duştan çıkmış hissi verir. Kullancıları tarafından sevilerek kullanılan kadınların en sevdiği erkek parfümleri arasındadır.

 

daha önceden yorum yapılmamış.

ilk yorumu siz yapın.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir