Kadınların En Sevdiği Erkek Tarzları Kadınların En Sevdiği Erkek Tarzları
Kadın, erkek fark etmeksizin bir insanın dış görünüşü, o insanın zevkini ve tarzını yansıtır. Bir tarz yaratmak için de mutlaka kendinize özgü bir moda... Kadınların En Sevdiği Erkek Tarzları

Kadın, erkek fark etmeksizin bir insanın dış görünüşü, o insanın zevkini ve tarzını yansıtır. Bir tarz yaratmak için de mutlaka kendinize özgü bir moda anlayışınızın olması gerekir. Bu konuda erkeklerin en çok dikkat etmesi gereken nokta, çevredekilerin nasıl düşüneceği değil, kendi iç benliklerinin tarzlarına yansıyıp yansımadığıdır. Zira özgün bir tarz, her zaman içten gelen ve karaktere oturan tarzdır. Bu bağlam da erkeklerin oluşturabileceği sayısız özgün tarz seçeneği bulunmaktadır. Ancak bu tarz seçenekleri arasından mutlaka bazıları diğerlerine oranla daha çok tercih edilmektedir. Çünkü karşı tarafta bırakılan intiba, bu seçimlerin diğerlerinin bir adım önüne geçmesine neden olur. İşte, ‘’dönemin en sevilen erkek tarzları hangileridir?’’ sorusuna yanıt olacak önemli tarz çeşitlerini sizlerle paylaşıyoruz.

erkek-giyim-tarzlari.jpg

Prestij Tutkunları

Ciddiyet, mükemmeliyetçilik ve prestij tutkunlarının ilk tercihi olan klasik takım altına giyilen deri ayakkabılar, hiçbir zaman modalarını kaybetmezler. Bu tarz, spor aktiviteleri hariç her zaman ve her yerde uygulanabilecek en sevilen erkek tarz çeşitleri arasında yer almaktadır. Ayrıca bu tarzın sizlere katacağı karizmatik aura sayesinde de ikili ilişkileriniz ve ilk görüşmelerinizde her zaman başarıyı yakalamış olacaksınız.

erkek-kombin-2017-2018.jpg

Sadelik ve Kalite Birleşimi

Dönemin en sevilen erkek tarzları arasında belki de en çok tutulanı ve bir kere denendiği zaman bir daha asla vazgeçilemeyeni bu tarz çeşididir. Bu tarzın uygulanışı genel olarak blazer ceket altına giyilen tişört ve kot pantolon şeklindedir. En önemli özelliği ise hem estetik hem de rahat bir görünüm sunuyor olmasıdır.

en-tarz-erkek-stilleri.jpg

Özgün ve Marjinal Bir Görünüm

Tarzınızı tamamen kendiniz oluşturmak istiyorsanız ve bunu yaparken de aksesuar kullanımının sınırlarında dolaşmak istiyorsanız, bu tarz tam da aradığınız tarz olacaktır. Özgünlüğü ve sanatsal moda anlayışını birleştiren bu tarzı uygulamak için, otantik bir tişörtün üzerine boncuklu kolyeler ve bir şal giyebilir, altına da bilek üstü bir pantolon giyip tarzınızı tamamlayabilirsiniz. Ancak dikkat etmeniz gereken husus, renk karmaşasına kaçmamaktır. Bu durumdan kaçınmak için aynı rengin farklı tonlarını tercih edebilirsiniz.

daha önceden yorum yapılmamış.

ilk yorumu siz yapın.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir