Kadınların En Sık Trip Attığı Konular Kadınların En Sık Trip Attığı Konular
TRİP ATMA KILAVUZU Kadınlar, özellikle ikili ilişkilere gösterdiği özen neticesinde beklentilerini artırır ve bu beklentiler karşılanmadığında veya yeterli görülmediğinde trip atma konuları çoğalmaktadır.  Aslında... Kadınların En Sık Trip Attığı Konular

TRİP ATMA KILAVUZU

Kadınlar, özellikle ikili ilişkilere gösterdiği özen neticesinde beklentilerini artırır ve bu beklentiler karşılanmadığında veya yeterli görülmediğinde trip atma konuları çoğalmaktadır.  Aslında kadın trip atıyorsa, değer gördüğünüz anlamına gelir. Her ne kadar erkekler bu konuda muzdarip olduklarını dile getirseler de gördükleri değer paha biçilmezdir.

kadin-tribi

Konumuza detaylı girmeden önce kısa bir dipnot vermekte fayda var: ‘Trip’ kelimesi İngilizce dilinde; gezinti, kısa seyahat anlamında kullanılmaktadır. İkinci anlamları da mevcuttur fakat Türkçe diline nasıl girdiği konusunda detaylı bilgi bulunmamaktadır.

trip-nedenleri

Kadınların Trip Atma Sebepleri

İnsan sevdiğini üzer, sevdiğine kızar gibi deyimlerin yanına, “insan sevdiğine trip atar” cümlesini de eklemek mümkün olabilir. Çünkü kadın trip atıyorsa ilgi eksikliği ya da önemsenmemekle ilgili tedirginliğe düşmüş olabilir. Kadınların trip atma sebepleri kısıtlanamaz, her an her konu dâhilinde böyle bir sürprizle karşılaşılabilir. Örnek vermek gerekirse, değinelim;

Ondan habersiz gece bir bara arkadaşlarınızla gittiğinizde

Arkadaş ortamında buluşurken ilk önce ona selam vermediğiniz durumlarda

Mesajlarına karşılık vermediğinizde

Sokakta yürürken elini tutmadığınızda

Onunla hayatınızla ilgili hiçbir şey paylaşmadığınızda

Güzel sözler söyleyip onu ihya etmediğinizde

İşten çıkıp eve gittiğinizde haber vermediğinizde

Saçlarında değişiklik yapıp siz fark etmediğinizde

Onu dinlemediğinizde ve daha birçok sebepten tribe maruz kalabilirsiniz, bunun sınırı yok! Fakat en sık trip atılan konulardan biri; mesajını okuduğunuz halde cevap vermemeniz. Tribe uğramamak adına kaçınılması gereken ilk şart budur.

trip-atmak

Tribi Önlemenin Yolları

Aslında herkes birbirine trip atmakta ama kabul edilir ki, kadınlar bu konuda çıtanın biraz üstünde. Bunu engellemenin başlıca yolu, sabırlı olmaktır. Öncelikle, trip atma nedenini çözmeniz gerekmektedir. Eğer gerekli ilgi alaka eksikliğiyse sebep, ayda ya da 2 ayda bir alınan çiçek bunun telafisi olabilir ya da söylenen güzel sözler. Her ortamda önceliği ona sağlamanız, kadın belli etmese de hoşuna gider. Hele ki yazdığı mesajlara cevap veremeyecek gibiyseniz kesinlikle okumamalısınız, müsait olduğunuz zamanda uzun cevaplarla ihya edebilirsiniz.

kadın-tribi

Kadınların trip atma konuları zincirleme bir şekilde çoğalabilir ve çeşitlilik sağlayabilir. Bu sebeple, hem sabırlı hem de kadına karşı yumuşak tavırlar sergilemeniz iki tarafı da memnun kılacaktır. Kadınlar zannedildiği kadar zor anlaşılan canlılar değildir, sadece detaylara önem verirler.

Editor

  • seo hizmeti

    09 Mayıs 2016 #1 Author

    İşime çok yarayan bilgiler hazırlıyorsun teşekkürler

    Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir