KADINLARIN ERKEK KARİYERİNE BAKIŞI KADINLARIN ERKEK KARİYERİNE BAKIŞI
  Kadınların tabi ki kariyer sahibi erkeklere karşı bir zaafı olduğunu söylemek mümkün. Takım elbiseli, temiz traşlı, kendi ayakları üstünde duran, beyefendi, centilmen, güçlü... KADINLARIN ERKEK KARİYERİNE BAKIŞI

 

Kadınların tabi ki kariyer sahibi erkeklere karşı bir zaafı olduğunu söylemek mümkün. Takım elbiseli, temiz traşlı, kendi ayakları üstünde duran, beyefendi, centilmen, güçlü erkekler her zaman daha çok çekiciliğe sahip olarak görülmektedir.

 

Woman Against Man Desktop Background

 

Hangi Kadın Güçlü Erkeği Zevmez Ki!

Kadınların doğdukları andan itibaren aslında hayatlarında karşılarına çıkan karşı cins baba ile başlayarak eş ve oğula kadar gitmektedir. Kadınlar ilk karşılaştıkları karşı cinste babanın güçlü kollarında tam anlamıyla güven içinde hissetikleri dönemden evlilik sürecine geldikleri döneme kadar hep erkekte aradıkları özellik güç olarak görülmektedir.

Bazı dönemlerde bu güç fiziksel gücü temsil etse de bazı dönemlerde ise tamamen karakter, finansal, kariyer, sevgi gibi öğeler devreye girmektedir. Kadın hayatında her zaman farklı anlamlarda güçlü erkek görmek istemektedir, bu da kariyer sahibi erkeklerde fazlasıyla bulunan özellikler anlamı taşıdığı için kadınlar bu tipteki erkeklere karşı aşırı bir çekim hissederler. Çünkü karşılarındaki erkek onlara sağlam bir karakterli duruş sergilemenin yanı sıra finansal güç de sağlayabilir ki sevgi ve ötesi bazı yakınlaşmalar sonucunda doğal sürecin bir karşılığı olarak ortaya çıkar.

Aşk Evliliği Veya Mantık Hepsinde De Güçlü

Kadınlar evlenirken aşk evliliği yaptıkları erkeklerle de zamanında hissettikleri çekimin kaynağı kariyer sahibi olan erkeklerdir. Çünkü bu erkeklerin yanında oldukları zaman içerisinde kendilerini güvende, güçlü hissederler. Bir de erkeğin duruşundan dolayı ciddi bir çekim hissederler ve bu çekim aracılığı ile aşk devreye girer. Diğer koşulda ise mantık evliliği yapacak olan kadınların aradıkları özellikler temel olarak finansal güç ve güven dediğimiz zaman da benzer şekilde akla kariyer sahibi erkekler gelmektedir. İşte tüm bu nedenlerden dolayı kariyer sahibi erkekler kadınlara her daim çekici ve hoş görünürler.

Editor

daha önceden yorum yapılmamış.

ilk yorumu siz yapın.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir