Erkeksen Gel
Kadınların Erkeklerde Aradığı Giyim Tarzı Kadınların Erkeklerde Aradığı Giyim Tarzı
Erkekler ve bayanlar her ne kadar kendileri için giyiniyor olsalar bile; kadınlar tarafından tercih edilen erkek olmak büyük önem taşıyor. İnsanların birbirini gördüğü an... Kadınların Erkeklerde Aradığı Giyim Tarzı

Erkekler ve bayanlar her ne kadar kendileri için giyiniyor olsalar bile; kadınlar tarafından tercih edilen erkek olmak büyük önem taşıyor. İnsanların birbirini gördüğü an dikkat edilen ilk nokta giyim tarzı ve stili. Erkeklerin dikkat etmesi gereken nokta hem kendi tarzını belirlemek, bunun yanında bayanların beğenisini kazanmak.

modakadın erkek

Kadınların Erkeklerde Aradığı Giyim Tarzı

 

Kadınlar yapılan moda anketlerine göre aksesuar kullanan erkekleri daha çekici buluyor. Bu aksesuarlardan en fazla ön plana çıkan saatler gösteriliyor. Bir saat erkeği daha çekici ve hoş gösterebiliyor.

Bunun yanında beden ölçülerine uygun giyinen erkekler tercih sebebi oluyor. Göbeksiz erkeklerin giyim tarzı göze hitap ediyor. Dar gömlekler ve boru paçalı pantolonlar bayanların erkeklerde aradığı giyim tarzlarının başında geliyor.

Klasik erkekleri sadece toplantılarda ve özel gecelerde görmek isteyen bayanlar spor şıklığı tercih ediyor. Kot ceket giyen erkekler bayanlara daha cazip geliyor. Spor ayakkabı ve timberland tarzı ayakkabı giyen erkekler daha dinamik ve çekici geliyor. Spor giyinen erkeklerin çekici gözükmesi sadece birkaç adım atmakla ilgilidir. Bu adımlar doğru aksesuar kullanımı ve modayı yakından takip etmekle başlar.

admin

No comments so far.

Be first to leave comment below.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir