Kadınların Erkeklerde Görmek İstediği Şeyler

Kadınlar erkeklere göre narin yaratılmışlardır. Kadın her detaya erkekten daha fazla dikkat eder. Bir erkeğin aynada kendinde gördüğünün on katını bir kadın tek bir bakışta görebilir. O yüzden erkekler karşısındaki kadının ne istediğini çok iyi bilmek zorundadır.

Kadınlar Erkeklerde Ne Arar

Aslında milyarlarca yıllık evrende kadınlar erkeklerde ne arar sorusuna kesin bir yanıt vermek zordur. En temel kalıbıyla, bir kadın erkekte manevi ve somut olmak üzere iki ayrı bakış açısına sahiptir. Manevi yönden bir erkeğin güçlü bir duruşu olmalıdır. Ne istediğini bilen, doğru zamanda doğru yerde olan, diksiyonu düzgün bir profil çizmek erkeğin dikkat etmesi gereken hususların başında gelir. Kadınlar bu manevi yönün yanında bir erkekte somut olarak bakıma önem vermektedir. Kimi kadınlar ayakkabılara, kimi kadınlar dişlere, kimi kadınlar ise saçlara bakarlar. Erkekler her daim bakımlı olmak zorundadır.

kadin-erkek-iliskisi

Kadının Kalbine Giden Yol

Kadınlar erkeğin yanında kendini güvende hissetmek ister. Bu güveni kadına sağlamak erkeğin en önemli görevidir. Bir erkeğin bir kadının güvenini kazanması zordur. Ancak bir erkek, kadının güvenini kazandıktan sonra vazgeçilmez olur. Kadının erkekte aradığı özelliklerden biri de dürüstlüktür. Kadın erkeği dener. Erkek ise bu sınavı başarı ile geçmek zorundadır. Bu doğada bile böyledir. Kadın narin yapısından dolayı güvenebileceği, dürüstlüğünden şüphe etmeyeceği bir limana sığınmak ister. Bu da doğru adımlar adan erkeğin yanı başı olabilir.

Kadınların İstediği Erkek Tipi

Erkekler, kadınların her zaman yakışıklı, uzun boylu erkeklerle beraber olmak istediğini düşünür. Aslında kadınlar asıl aradıkları erkek tipinde dış görünüş kadar karşısındaki kişinin hal ve hareketlerine de önem verir. Sayısız örnekler verilebileceği üzere, aslında hiç yakışıklı olduğunu düşünmediğiniz bir adamın çok güzel kadınlarla beraber olduğunu görürsünüz, kadınların istediği erkek tipinin bu olup olmadığını sorgularsınız. Buradaki önemli nokta o erkeğin bu kadına nasıl davrandığıdır. Eğer bir kadına ona narin bir çiçekmiş gibi davranırsanız, o da size mutluluk saçar. Kadınlar ne istediğini çok iyi bilir ve bakımlı, kendini bilen, dürüst erkekler her zaman bir adım önde olmuştur.

No Comments

Be the first to start a conversation

Leave a Reply

  • (will not be published)