Erkeksen Gel
Kadınların Erkekleri Terk Etmesinin 8 Bariz Nedeni Kadınların Erkekleri Terk Etmesinin 8 Bariz Nedeni
Kadınların, bazen erkeklerden ayrılmak için son derece haklı sebepleri vardır. Sevgi sonsuz olsa bile bazı durumlarda, her kadın pes eder. Kadınların erkekleri terk etmesinin... Kadınların Erkekleri Terk Etmesinin 8 Bariz Nedeni

Kadınların, bazen erkeklerden ayrılmak için son derece haklı sebepleri vardır. Sevgi sonsuz olsa bile bazı durumlarda, her kadın pes eder. Kadınların erkekleri terk etmesinin 8 bariz nedeni nelerdir?

Aldatılmak

Hiçbir kadın, aldatılmayı sindiremez. Kadınların erkekleri terk etmesinde, en haklı sebeplerinden biri aldatılmaktadır. Eşlerine sadık davranan kadınlar, karşı taraftan da aynısını bekler. Sadakat, her kadının hakkıdır.

aldatilmak

Bencillik

Kadınlar daima bencil davranan erkeklerden hoşlanmazlar. Bir süre sabırla bu durumu idare edebilseler bile, böyle bir ilişkide ayrılık kaçınılmaz olacaktır. Maddi ve manevi yönden bencil davranan bir erkeğin, kadınların dünyasında yeri yoktur.

Şiddet

Şiddet, kadınların erkekleri terk etmesinin en bariz nedenleri arasındadır. Bebek, çocuk, yetişkin, kadın veya erkek, hiç kimse şiddete tahammül edemez.

kadina-siddet

Statü

Aslında başlarda sorun olarak görülmese de, ilişkinin ilerleyen zamanlarda sonunu getirebilir.

Kadınlar, statüsü kendisinden düşük olan erkekleri tercih etmezler.

Aşırı Kıskançlık

Kadınlar, kıskanılmaktan hoşlanırlar ancak bu ileri bir boyuta taşınmamalıdır. Aşırı kıskançlık, kadını da erkeği de bunaltır. Gereğinden fazla kıskançlık, güvensizlik anlamına gelir. Kadınlar, bu durumda erkekleri terk ederler.

kiskanclik-duymak

Beğenilmemek Ve Karşılaştırılmak

En olgun kadın bile, başkalarıyla karşılaştırılmaya tahammül edemez. Eşi ya da sevgilisi tarafından beğenilmeyen ve sürekli diğer kadınlarla karşılaştırılan bir kadın için ayrılık mutlak sondur.

Fazla İlgisizlik

Her kadın özünde, ilgi görmek ister. Bir erkeğin, aşırı derecede ilgisiz davranması, kadınlarda “artık beni sevmiyor” algısı bırakır. İlgisizlik, kadınların erkekleri terk etmesinin en büyük nedenleri arasında yer almaktadır.

ilgisizlik

Yalan Söylemek

İlişkilerde kişilerin dürüst davranması son derece önemli bir husustur. Bir erkek yalan söylüyorsa, hem de bunu sürekli yapıyorsa, kadın için ilişkinin sonu gelmiştir.

Editor

No comments so far.

Be first to leave comment below.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir