Kadınların Yanında Rahat Olamama Sorunu | Erkeksen Gel
Kadınların Yanında Rahat Olamama Sorunu Kadınların Yanında Rahat Olamama Sorunu
Kadınlar aslında yanında rahat olan, hareketleri tutuk olmayan ama çok da aşırı samimi davranmayan erkeklerden hoşlanır. Bu yüzden onların yanında rahat hissedememe sorununun üstünden... Kadınların Yanında Rahat Olamama Sorunu

Kadınlar aslında yanında rahat olan, hareketleri tutuk olmayan ama çok da aşırı samimi davranmayan erkeklerden hoşlanır. Bu yüzden onların yanında rahat hissedememe sorununun üstünden gelmeniz gereklidir. Elinizi kolunuzu nereye koyacağınızı bilemiyorsanız, konuşurken kelimeler birbirine karışıyorsa biraz sakinleşip bu durumu düzeltmeye ihtiyacınız var demektir.

Kadinlarin-Yaninda-Rahat-Olamama

Öncelikle bir kadının yanında tam olarak hangi sebepten rahat hissedemediğinizi bulmaya çalışmanız gerekiyor. Kendinize mi güvenmiyorsunuz, konuşurken lafa nasıl gireceğinizi mi bilmiyorsunuz ya da rahat hareket edemiyor musunuz? Bütün bu durumlarda öncelikle karşınızda hem cinsiniz olduğunu düşünmelisiniz. Eğer karşınızdaki bir erkek olsaydı ne söylerdiniz? İşte tam olarak o söylemeyi planladığınız ifadeyi daha nazik bir hale getirmeniz yeterlidir. Tonlamaları iyi ayarlanmış bir konuşmayla siz de doğal halinizden uzaklaşmamış olursunuz.

Kadınların yanındaki davranış şekliniz çok önemlidir. Sizi çok dikkatli inceleyeceklerdir. Ancak bu gözünüzü korkutmasın. Bunu bir avantaj olarak değerlendirip mümkünse bir yere oturmayı deneyin ve içeceğiniz varsa ellerinizi içeceği tutarak oyalayın. Ayakta durmanız gerekiyorsa en iyi kurtarıcı ellerinizi cebinize sokup sırtınızı dik tutmanızdır. Bu sayede karşınızdaki kadına kendinize güvendiğiniz ve onun konuşmasını dikkatle dinlediğiniz izlenimi yaratabilirsiniz. Kesinlikle cep telefonunuzla ilgilenmeyin, kadınlar için çok sıkıcı olduklarına dair bir izlenim yaratabilirsiniz. Etrafa bakının, hatta rahatlamak için etrafta ilgilendiğiniz nokta her ne ise ondan yanınızdaki kadına bahsedin, böylece çok sıradan bir konudan bahsederek yanınızdaki kadından çekinmenizin çok anlamsız olduğunu aniden fark edebilirsiniz.

Karsi-cins-iliskileri

Eğer yakınlaşmak istediğiniz bir kadının yanında rahat değilseniz bunu aşmak için beraber yemek yiyebilirsiniz. Mutlaka sevdiğiniz bir yemek tercih etmeye çalışın ki ilginiz çoğunlukla yemek üstünde olsun. Sürekli yemek yemekle meşgul olacağınız için çok daha rahat konuşup rahat hareket edebilirsiniz.Bu tip küçük ayrıntılarla kendinizi bir anda rahat hissedememe sorunundan kurtulmuş ve hafiflemiş olarak bulabilirsiniz.

daha önceden yorum yapılmamış.

ilk yorumu siz yapın.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir