Erkeksen Gel
Kızların Gözünde Kıllı Erkek ve Tüysüz Erkek Kızların Gözünde Kıllı Erkek ve Tüysüz Erkek
Kıl, kadınların baş belası olmakla beraber birçok kadını sinirlendiren hatta çıkmaması için torbalarca para harcanan bir tüy cinsidir. Kimi kadınlar erkeğin kıllı olmasının fiziksel... Kızların Gözünde Kıllı Erkek ve Tüysüz Erkek

Kıl, kadınların baş belası olmakla beraber birçok kadını sinirlendiren hatta çıkmaması için torbalarca para harcanan bir tüy cinsidir. Kimi kadınlar erkeğin kıllı olmasının fiziksel ve ruhsal yapısına yakıştırdığını savunurken kimi kadınlar ise kıllı erkekleri itici bulmaktadır. Peki, tüylü ve tüysüz erkekler arasında karşılaştırma yapılsa hangisi baskın çıkar?

kadinlarin-gozunde-tuysuz-erkek

Kadınlar Tüysüz Erkekleri Daha Sevimli Buluyor

Kimi kadınlar tüysüz erkekleri daha sevimli ve sıcak bulmaktadır. Tenlerinin daha kaygan ve açık olmasından dolayı ten uyumunun yüksek olduğunu düşünen kadınlar aynı zamanda tüysüz erkeklerin vücutlarını tüylü erkeklerin vücutlarına oranla daha çok beğenmektedir. Tüylü erkekleri daha sert bulan kadınlar bu tarz erkeklerin saygısız ve maço olduğunu düşünmektedir.

Tüysüz Erkek Avantajlı Konumda

Tüysüzlüğün her iki cins içinde avantajı tartışılamaz bir gerçektir. Durum böyle olunca tüysüz erkekler gerek giydikleri kıyafeti daha iyi ortaya koyabilme noktasında gerekse sahilde vücudunu sergilemekten çekinmeme konusunda oldukça avantajlı duruma gelmektedir. Temizlik konusunda da bir adım öne çıkan kılsızlık, birçok kadının kâbusu olan düşen kılları toplama zorunluluğunu ortadan kaldırıyor.

kadinlarin-gozunde-killi-erkek

Tüysüz Erkek Daha Karizmatik

Birçok kadına göre tüysüz erkek karizmatikliğini tüylü ve yakışıklı bir erkekte bulmak oldukça güç.  Çünkü kadınlar her giydiğini yakıştıran ve tüyü olmadığı için göze hitap eden bu varlıklara hayran. Özellikle omuz ve göğüs tüylerine takıntılı kadınların bu bölgeler tüy görmemesi tüysüz erkekleri onlar için vazgeçilemez hale getirmektedir.

Yukarıda yazılanlar okunulduğunda kadınların ne istediğini anlamak çokta zor değil. Kadın için en önemli şeylerden biri göze hitap etmek ve temizlik. Peki, tüysüz erkekler her iki olguyu da sağlıyorsa kadınlar neden tüylü erkekleri tercih etsin? Seçim sizin..

 

 

Editor

No comments so far.

Be first to leave comment below.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir