Kimsenin Ölmediği Bir Günün Ertesiydi (+16) Kimsenin Ölmediği Bir Günün Ertesiydi (+16)
  Sahnede dev bir kadın var sevmeye sevilmeye gülmeye güldürmeye eğlenmeye eğlendirmeye düşünmeye düşündürmeye özen gösteren. Sahnede bir çocuk var adı Umut adı gibi... Kimsenin Ölmediği Bir Günün Ertesiydi (+16)

sumruyavrucuk

 

Sahnede dev bir kadın var sevmeye sevilmeye gülmeye güldürmeye eğlenmeye eğlendirmeye düşünmeye düşündürmeye özen gösteren. Sahnede bir çocuk var adı Umut adı gibi düşünceleri umutlu. Tek suçu Türkiye’de doğmak. O yüzden sahnenin adı Kimsenin Ölmediği Bir Günün Ertesiydi. Teşekkürler Sumru Yavrucuk haddim olmadan mükemmelliğini haykırmak isterim.

Kelimelerle anlatmak anlamsız sahne ve sahnedeki kadının başarısının bence kaçırmamanız gereken bir oyun. İnanmıyorsanız okumaya devam edin.

Tiyatro…Tiyatro Dergisi 2013 Tiyatro Ödülleri – Yılın Kadın Oyuncusu Ödülü – Sumru Yavrucuk

2011–2012 TEB Yılın Kadın Oyuncusu Ödülü – Sumru Yavrucuk

2013 Afife Tiyatro Ödülleri – Yılın En Başarılı Kadın Oyuncusu Ödülü – Sumru Yavrucuk

Sadri Alışık Tiyatro ve Sinema Oyuncu Ödülleri – Yılın En Başarılı Kadın Oyuncusu Ödülü – Sumru Yavrucuk

Yeni Tiyatro Dergisi – Yılın Başarılı Kadın Oyuncusu Ödülü – Sumru Yavrucuk

Bugün’ün dünden farksız olduğu bir coğrafyada, varoluşunun tehdit olarak algılandığı bir kadının tek kişilik gösterisine hoşgeldiniz…Hep büyük bir hayatın figüranı olan Umut, bu kez anılarını paylaşmak için sahnededir. Aile bağları, “madilik”, hayal kırıklıkları, çocukluk düşleri, muhatabını bulamadığından insanın dilini ekşiten her şey…

Not: Google de Sumru Yavrucuk arama yaptığınızda ile ilgili aramalar zihniyetin nerede olduğunu ve Umut’un neden tek suçunun Türkiye’de doğması olduğunu size açıklar sanırım.

admin

daha önceden yorum yapılmamış.

ilk yorumu siz yapın.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir